Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε αγώνες για την 25η αγωνιστική σε 1ο και 2ο όμιλο για την 19η αγωνιστική σε 3ο και για την 21η αγωνιστική στο 4ο όμιλο.
1ος όμιλος
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Αγιονερίου 1-2
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Καμπανιακός 2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Ηρακλής Αμπελοκήπων 4-3
Θύελλα Φιλώτα-Εορδαϊκός 2-0
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα 3-1
Δόξα Δράμας-Εθνικός Αλεξ. 2-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Άρης 0-2
Έβρος Σουφλίου-Εθνικός Σερρών 3-0 α.α.
Ρεπό: Κοζάνη

Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):
1.Άρης 62
2.Δόξα Δράμας 49
3.Νέστος Χρυσούπολης 48
4.Καβάλα 37
5.Εορδαϊκός 37
6.Απόλλων Καλαμαριάς 37
7.Καμπανιακός 35
8.Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 34
9.Εθνικός Αγιονερίου 34
10.Κοζάνη 30
11.Λαγκαδάς 30
12.Κρύα Βρύση 27
13.Εθνικός Αλεξανδρούπολης 25
14.Θύελλα Φιλώτα 25
15.Ηρακλής Αμπελοκήπων 21
16.Έβρος Σουφλίου 14
17.Εθνικός Γαζώρου 5
* Ο Εθνικός Γαζώρου έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

2ος όμιλος
Φαρκαδόνα-Πύρασος Ν. Αγχιάλου 0-1
Φωκικός-Τύρναβος 0-3 α.α.
Αιγινιακός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 7-2
Νίκη Βόλου-Οπούντιος Μαρτίνου 2-0
Πιερικός-Πύδνα Κίτρους 2-1
Αχέρων Καναλακίου-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-0
Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0
Θεσπρωτός-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-2
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):
1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 57
2. Αιγινιακός 53
3. Νίκη Βόλου 49
4. Πύδνα Κίτρους 39
5. Θεσπρωτός 38
6. Ρήγας Φεραίος 37
7. Πιερικός 34
8. Τύρναβος 32
9. Εθνικός Φιλιππιάδας 31
10. Πύρασος 30
11. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 29
12. Τσαριτσάνη 28
13. Δωτιέας Αγιάς 24
14. Αχέρων Καναλακίου 20
15. Μαρτίνο 18
16. Φαρκαδόνα 13
*O Πιερικός ξεκίνησε με -6 βαθμούς
**Η Φαρκαδόνα έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς
***Ο Φωκικός αποχώρησε από το πρωτάθλημα

3ος όμιλος
Ηρακλής Ψαχνών-Παναργειακός 0-3 α.α.
Σπάρτη-ΑΟ Χαλκίδας 1-0
Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λουτράκι 1-1
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Λεβάντε 2-0
Αιολικός-Καλαμάτα 1-1
Βύζας Μεγάρων-Παναρκαδικός 1-1
Κανάρης Νενήτων-Δόξα Ν. Μανωλάδας 0-0

Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):
1. ΑΕ Σπάρτης 37
2. Παναργειακός 37
3. Παναρκαδικός 33
4. Αιολικός 32
5. Δόξα Ν.Μ. 31
6. ΠΑΟ Βάρδας 30
7. Λουτράκι 29
8. Χαλκίδα 29
9. Ερμιονίδα 26
10. Καλαμάτα 23
11. Βύζας Μεγάρων 21
12. Κανάρης 13
13. ΑΟ Λεβάντε 11
14. Ηρακλής Ψαχνών –
* Ο Ηρακλής Ψαχνών αποχώρησε

4ος όμιλος
Αστέρας Βάρης-Επισκοπή 0-1
Φωστήρας-Τράχωνες Αλίμου 3-0
ΟΦΗ-Ιάλυσος 0-0
Εθνικός Πειραιά-Ηλυσιακός 1-0
Ερμής Ζωνιανών-ΠΑΟ Κρουσώνα 3-0
Ηράκλειο-Ιωνικός 1-1
Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Γλυφάδας 1-3
Κηφισιά-Τριγλία Ραφήνας 1-1

Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):
Φωστήρας 48
ΟΦΗ 43
Τριγλία Ραφήνας 39
ΓΑΣ Ιάλυσος 39
Ερμής Ζωνιανών 37
Ιωνικός Νικαίας 35
Ηλυσιακός 33
Α.Ε. Κηφισιάς 31
Αστέρας Βάρης 29
Α.Ο. Επισκοπής 19
Ατρόμητος Πειραιά 19
ΠΑΟ Κρουσώνα 18
Α.Ε. Ηράκλειο 17
Α.Ο. Γλυφάδας 15
Α.Ο.Τ. Αλίμου 7
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top