Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα σε αγώνες για την 34η αγωνιστική σε 1ο και 2ο όμιλο την 26η αγωνιστική στον 3ο όμιλο και την 29η αγωνιστική για τον 4ο όμιλο μαζί με τις βαθμολογίες.
1ος όμιλος (34η αγωνιστική)
Έβρος Σουφλίου - Άρης 0-6
Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Αλεξανδρούπολης (ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
Δόξα Δράμας - Καβάλα 1-2
Νέστος Χρυσούπολης - Εορδαϊκός 3-2
Θύελλα Φιλώτα - Ηρακλής Αμπελοκήπων 5-0
Λαγκαδάς - Καμπανιακός 4-2
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εθνικός Νέου Αγιονερίου 2-5
Κοζάνη - Εθνικός Σερρών 3-0 ά.α.
Ρεπό: Απόλλων Κρύας Βρύσης

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου:
1. Άρης 87
..........................................................
2. Νέστος Χρυσούπολης 66
3. Δόξα Δράμας 63
4. Καβάλα 58
5. Λαγκαδάς 53
6. Απόλλων Καλαμαριάς 53
7. Εθνικός Αγιονερίου 50
8. Καμπανιακός 47
9. Εορδαϊκός 46
...........................................................
10. Κοζάνη 44
11. Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 37
12. Θύελλα Φιλώτα 35
13. Απόλλων Καλαμαριάς 34
14. Ηρακλής Αμπελοκήπων 28
15. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 27
16. Έβρος Σουφλίου 22
17. Εθνικός Σερρών 5
* Ο Εθνικός Γαζώρου έχει αποβληθεί από το Πρωτάθλημα με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ.

2ος όμιλος (34η αγωνιστική)
Ρήγας Φεραίος - Α.Ε. Καραϊσκάκης 0-1
Θεσπρωτός - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-2
Δωτιέας Αγιάς - Εθνικός Φιλιππιάδας 0-2
Αχέρων Καναλακίου - Πύδνα Κίτρους 0-1
Πιερικός - Οπούντιος Μαρτίνου 0-2
Νίκη Βόλου - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1
Αιγινιακός - Τύρναβος 2-0
Φωκικός - Πύρασος Νέας Αγχιάλου 0-3 ά.α.
Ρεπό: Φαρκαδόνα

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου:
1. Αιγινιακός 78
...........................................................
2. ΑΕ Καραϊσκάκης 69
3. Νίκη Βόλου 64
4. Πίδνα Κίτρους 62
5. Θεσπρωτός 52
6. Ρήγας Φεραίος 51
7. Πιερικός 48
8. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 48
9.   Εθνικός Φιλιππιάδας 40
.........................................................
10. Οικονόμος Τσαριτσάνης 39
11. Πύρασος Ν. Αγχιάλου 39
12. Δωτιέας Αγιάς 34
13. Τύρναβος 2005 33
14. Αχέρων Καναλακίου 31
15. Οπούντιος Μαρτίνου 27
16. Φαρκαδόνα 13
17. Φωκικός -1
* Ο Πιερικός έχει -6 βαθμούς με απόφαση της Football League * Η Φαρκαδόνα έχει -6 βαθμούς με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ * Ο Φωκικός έχει αποβληθεί από το Πρωταθλημα με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ.

3ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Αιολικός - Λεβάντε 6-0

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου:
1. Σπάρτη 59
...........................................................
2. Παναργειακός 51
3. Παναρκαδικός 51
4. Αιολικός 47
5. ΠΑΟ Βάρδας 44
6. Λουτράκι 41
7. Δόξα Ν. Μανωλάδας 40
8. Ερμιονίδα 38
9. Χαλκίδα 37
...........................................................
10. Καλαμάτα 31
11. Βύζας Μεγάρων 30
12. ΑΟ Λεβάντε 17
13. Κανάρης Νενήτων 16
14. Ηρακλής Ψαχνών 4
* Ο Ηρακλής Ψαχνών έχει αποβληθεί από το Πρωτάθλημα με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ.

4ος όμιλος (29η αγωνιστική)
Αστέρας Βάρης - Τριγλία Ραφήνας 1-1
Γλυφάδα - Κηφισιά 1-2
ΠΑΟ Κρουσώνα - Ηράκλειο 1-0
Ηλυσιακός - Ερμής Ζωνιανών 3-1
Άλιμος - ΟΦΗ 0-1
Επισκοπή - Φωστήρας 1-1
Ιωνικός - Ατρόμητος Πειραιά 1-0
Ιάλυσος - Εθνικός 3-2

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου:
1. ΟΦΗ 65
.........................................................
2. Φωστήρας 63
3. Τριγλία Ραφήνας 57
4. Εθνικός 55
5. Ιάλυσος 52
6. Ερμής Ζωνιανών 47
7. Ιωνικός 46
8. Ηλυσιακός 46
9. Κηφισιά 43
...........................................................
10. Αστέρας Βάρης 38
11. ΠΑΟΚρουσώνα 32
12. Ατρόμητος Πειραιά 29
13. Επισκοπή 28
14. Ηράκλειο 20
15. Γλυφάδα 10
16. Τράχωνες Αλίμου 9
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top