Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της ΑΕΛ, για τη νέα αγωνιστική περίοδο στο πρωτάθλημα της Super League και ολόκληρου του πρωταθλήματος 2016-2017.
Αναλυτικά η 1η αγωνιστική 16η
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ-Παναιτωλικός
Πλατανιάς-Παναθηναϊκός
Ηρακλής-Ξάνθη
ΑΕΛ-Βέροια
Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα
Κέρκυρα-Ατρόμητος
Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ

2η Αγωνιστική 17η
Παναθηναϊκός-Κέρκυρα
Πλατανιάς-ΑΕΛ
Βέροια-Ηρακλής
Ξάνθη-Ολυμπιακός
Ατρόμητος-Λεβαδειακός
Αστέρας-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Πας Γιάννινα
Παναιτωλικός-Πανιώνιος

3η Αγωνιστική 18η
ΑΕΛ-Ηρακλής
Κέρκυρα-Πλατανιάς
Ολυμπιακός-Βέροια
Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός
ΑΕΚ-Ξάνθη
ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος
Πανιώνιος-Αστέρας
ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός

4η Αγωνιστική 19η
Κέρκυρα-ΑΕΛ
Ηρακλής-Ολυμπιακός
Πλατανιάς-Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
Βέροια-ΑΕΚ
Ξάνθη-Πανιώνιος
Ατρόμητος-Παναιτωλικός
Αστέρας-ΠΑΟΚ

5η Αγωνιστική 20η
ΑΕΛ-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Κέρκυρα
ΑΕΚ-Ηρακλής
ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-Ξάνθη
Ατρόμητος-Αστέρας

6η Αγωνιστική 21η
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
Βέροια-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Αστέρας
Λεβαδειακός-ΑΕΛ
Κέρκυρα-ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής-Πανιώνιος
Πλατανιάς-Παναιτωλικός
Ξάνθη-Ατρόμητος

7η Αγωνιστική 22η
ΑΕΛ-ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Παναιτωλικός-Κέρκυρα
ΠΑΟΚ-Ηρακλής
Αστέρας-Πλατανιάς
Ατρόμητος-Βέροια
Παναθηναϊκός-Ξάνθη

8η Αγωνιστική 23η
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Λεβαδειακός-Παναιτωλικός
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Κέρκυρα-Αστέρας
Ηρακλής-Ατρόμητος
Πλατανιάς-Ξάνθη
Βέροια-Παναθηναϊκός

9η Αγωνιστική 24η
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
ΑΕΛ-Πανιώνιος
Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας-Λεβαδειακός
Ατρόμητος-Ολυμπιακός
Ξάνθη-Κέρκυρα
Παναθηναϊκός-Ηρακλής
Βέροια-Πλατανιάς

10η Αγωνιστική 25η
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-ΑΕΛ
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας
ΑΕΚ-Ατρόμητος
Λεβαδειακός-Ξάνθη
Κέρκυρα-Βέροια
Ηρακλής-Πλατανιάς

11η Αγωνιστική 26η
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
ΑΕΛ-ΠΑΟΚ
Αστέρας-Παναιτωλικός
Ατρόμητος-Πανιώνιος
Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
Βέροια-Λεβαδειακός
Πλατανιάς-Ολυμπιακός
Ηρακλής-Κέρκυρα

12η Αγωνιστική 27η
Αστέρας-ΑΕΛ
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
Παναιτωλικός-Ξάνθη
Πανιώνιος-Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα-Βέροια
ΑΕΚ-Πλατανιάς
Λεβαδειακός-Ηρακλής
Ολυμπιακός-Κέρκυρα

13η Αγωνιστική 28η
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
ΑΕΛ-Ατρόμητος
Ξάνθη-Αστέρας
Βέροια-Παναιτωλικός
Πλατανιάς-Πανιώνιος
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Κέρκυρα-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός

14η Αγωνιστική 29η
Ξάνθη-ΑΕΛ
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός
Αστέρας-Βέροια
ΠΑΟΚ-Πλατανιάς
Παναιτωλικός-Ηρακλής
Πανιώνιος-Κέρκυρα
ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Λεβαδειακός

15η Αγωνιστική 30η
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός
Βέροια-Ξάνθη
Πλατανιάς-Ατρόμητος
Ηρακλής-Αστέρας
Κέρκυρα-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός-Παναιτωλικός
Λεβαδειακός-Πανιώνιος
ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top