Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 10ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας, μαζί με τις βαθμολογίες.
1ος όμιλος
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας 4-2
Απόλλων Παραλιμνίου-Εορδαίκος 2-2
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών 2-1
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς 2-4
Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1
ΑΕ Ποντίων-Ορφέας Ξάνθης 0-2
Μακεδονικός Φούφα-Αλμωπός Αριδαίας 2-0
Ρεπό: Καβάλα

Βαθμολογία
1. Απόλλων Καλαμαριάς 21
2. Δόξα Δράμας 21
3. ΑΠΕ Λαγκαδά 19
4. Νέστος Χρυσούπολης 17
5. Ορφέας Puma Ξάνθης 16
6. Καμπανιακός 13
7. Αλμωπός Αριδαίας 11
8. Α.Ο Καβάλας 11
9. Μακεδονικός Φούφα 11
10. ΦΑΣ Νάουσα 10
11. Απόλλων Παραλιμνίου 10
12. Α.Ο Καρδίας 9
13. Εορδαϊκός 7
14. Δόξα Προσκυνητών 5
15. ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου 5

2ος όμιλος
Αστέρας Πετρίτη-Απόλλων Λάρισας 0-2
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-0
Θεσπρωτός-ΑΕ Ιστιαίας 1-0
Ολυμπιακός Βόλου-Διαγόρας Σεβαστής 0-0
Ρήγας Φεραίος-Τηλυκράτης Λευκάδας 2-0
Πιερικός-Νίκη Βόλου 1-3
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύδνα Κίτρους 0-3
Αμβρακία Κωστακιών-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-2

Βαθμολογία
1. Διαγόρας Σεβαστής 25
2. Απόλλων Λάρισας 24
3. Ολυμπιακός Βόλου 23
4. Νίκη Βόλου 22
5. ΑΕ Καραϊσκάκης 18
6. Πύδνα Κίτρους 18
7. Ρήγας Φεραίος 14
8. Τηλυκράτης 14
9. Εθνικός Φιλιππιάδας 11
10. Πιερικός 10
11. Θεσπρωτός 9
12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 8
13. Αστέρας Πετριτή 8
14. Μαύροι Αετοί 6
15. ΑΕ Ιστιαίας 5
16. Αμβρακία Κωστακιών 4

3ος όμιλος
Ένωση Ερμιονίδας-Αιολικός 0-0
Παναχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας 6-0
ΑΟ Χαλκίς-Αχαϊκή 2-1
Φωστήρας-ΑΟ Ζευγολατιού 1-0
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Θήβα 2-1
Παναργειακός-Τσικλητήρας Πύλου 0-1
ΑΟ Λουτράκι-Παναρκαδικός 0-1
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

Βαθμολογία
1.Παναχαϊκή 25
2.Παναρκαδικός 21
3.Ένωση Ερμιονίδας 16
4.ΠΑΟ Βάρδας 16
5.Φωστήρας 15
6.Τσικλητήρας Πύλου 13
7.Αιολικός 12
8.Δόξα Μεγαλόπολης 12
9. Θήβα 11
10.Χαλκίδα 11
11.Αστέρας Αμαλιάδας 10
12.ΑΟ Ζευγολατιού 8
13.Παναργειακός 7
14.Λουτράκι 7
15.Αχαϊκή 2

4ος όμιλος
Ατσαλένιος-Ιάλυσος 4-3
Εθνικός-Εργοτέλης 0-1
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Προοδευτική-Ηλυσιακός 0-0
Πανθηραϊκός-Ερμής Ζωνιανών 1-1
Τριγλία Ραφήνας-Ιωνικός 0-3
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά 1-1
Ρεπό: Ρόδος

Βαθμολογία
1. Ιωνικός 24
2. Ερμής Ζωνιανών 21
3. Εργοτέλης 20
4. Ατσαλένιος 18
5. Άγιος Ιερόθεος 17
6. Εθνικός 12
7. Θύελλα Ραφήνας 12
8. Πανθηραϊκός 10
9. ΑΣ Ρόδου 9
10. Ιάλυσος 9
11. ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 9
12. Προοδευτική 8
13. Ηλυσιακός 7
14. ΑΕ Κηφισιάς 7
15. Τριγλία Ραφήνας 6
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top