Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 8ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας, μαζί με τις βαθμολογίες.
1ος όμιλος
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καρδίας 1-1
Δόξα Δράμας-Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
Νάουσα-Καμπανιακός 1-1
Καβάλα-Εορδαϊκός 5-1
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Προσκυνητών 0-0
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Καλαμαριάς 0-1
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-2
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

Η βαθμολογία (σε 8 αγώνες)
1. Δόξα Δράμας 18
2. Απόλλων Καλαμαριάς 15
3. Νέστος Χρυσούπολης 14
4. ΑΠΕ Λαγκαδά 13
5. Αλμωπός Αριδαίας 11
6. Καβάλα 11
7. Ορφέας Ξάνθης 10
8. ΑΟ Καρδίας 9
9. Μακεδονικός Φούφα 8
10. Νάουσα 7
11. Καμπανιακός 7
12. Εορδαϊκός 6
13. Απόλλων Παραλιμνίου 6
14. Δόξα Προσκυνητών 5
15.ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου 5
 
2ος όμιλος
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ιστιαίας 1-0
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Πετρίτη 3-1
Πιερικός-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-1
Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας 0-2
Ολυμπιακός Βόλου-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 3-0
Αμβρακία Κωστακιών-Διαγόρας Σεβαστής 0-1
Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-0
Πύδνα Κίτρους-Νίκη Βόλου 2-1

Η βαθμολογία (σε 8 αγώνες)
1. Ολυμπιακός Βόλου  21
2. Διαγόρας Σεβαστής  21
3. Απόλλων Λάρισας 18
4. Νίκη Βόλου 16
5. ΑΕ Καραϊσκάκης 16
6. Πύδνα Κίτρους 14
7. Τυλυκράτης 12
8. Ρήγας Φεραίος 11
9. Πιερικός 8 10
10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 8
11. Εθνικός Φιλιππιάδας 7
12. Θεσπρωτός 6
13. Μαύροι Αετοί 5
14. Αμβρακία Κωστακιών 4
15. Αστέρας Πετριτή 3
16. ΑΕ Ιστιαίας 2

3ος όμιλος
Ένωση Ερμιονίδας-Τσικλητήρας Πύλου 2-1
Παναχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι 2-1
ΑΟ Χαλκίς-Παναργειακός 2-0
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός 1-0
Φωστήρας-Αιολικός 1-2
Δόξα Μεγαλόπολης-Αστέρας Αμαλιάδας 2-0
ΑΟ Θήβα-Αχαϊκή 2-0
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

Η βαθμολογία (σε 8 αγώνες)
1. Παναχαϊκή 22
2. ΠΑΟ Βάρδας 16
3. Παναρκαδικός 15
4. Ερμιονίδα 13
5. Φωστήρας 11
6. Αιολικός 10
7. Θήβα 10
8. Δόξα Μεγαλόπολης 9
9. Ζευγολατιό 7
10. Τσικλητήρας 7
11. Αχαϊκή 7
12. Λουτράκι 7
13. Παναργειακός 7
14. Χαλκίδα 7
15. Αστέρας Αμαλιάδας 4

4ος όμιλος
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών 3-4
Ατσαλένιος-Τριγλία Ραφήνας 1-3
Εθνικός-Πανθηραϊκός 1-0
Ρόδος-Ιωνικός 1-2
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Κηφισιά 1-0
Ηλυσιακός-Εργοτέλης 1-2
Προοδευτική-Ιάλυσος (Δευτέρα 7/11 – 15:00)
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

Η βαθμολογία (σε 8 αγώνες)
1.Ερμής Ζων. 19
2.Ιωνικός 18
3.Εργοτέλης 16
4.Άγ. Ιερόθεος 15
5.Ατσαλένιος 15
6.Εθνικός Π. 11
7.Θύελλα Ραφ. 10
8.Πανθηραϊκός 8
9.Ιάλυσος 8
10.Ρόδος 8
11.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 7
12.Κηφισιά 5
13.Ηλυσιακός 5
14.Τριγλία Ραφ. 5
15.Προοδευτική 4 
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top