Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας για τους αγώνες της 2ης φάσης / 2η αγωνιστικής, του Κυπέλλου Ελλάδας περιόδου 2016-2017. Ο ρέφερι, Μανώλης Σκουλάς, πολιτικός μηχανικός στο επάγγελμα, από τον σύνδεσμο Σερρών, κλήθηκε να διαιτητεύσει την εντός έδρας αναμέτρηση της ΑΕΛ με τον Πανελευσινιακό στο γήπεδο AEL FC ARENA (Τετάρτη 30/11, 15:00). Βοηθοί του ο Δαμιανός Ευθυμιάδης, από τον σύνδεσμο Πιερίας και ο Δημήτρης Ζέρβας επίσης από τον σύνδεσμο Πιερίας. Τέταρτος θα είναι ο Παναγιώτης Συμεωνίδης από την Ένωση Πιερίας και τέλος παρατηρητής ορίστηκε ο Βασίλης Σταμούλης από τον σύνδεσμο Μακεδονίας.
Αναλυτικά οι διαιτητές και το πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας:
Τρίτη 29 Νοεμβρίου 2016
15:00 Αγροτικός - ΠΑΣ Γιάννινα COSMOTE SPORT 1 HD
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Λάζαρης (Καβάλας), Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης)
4ος: Γκουγκούδης (Σερρών)

15:00 Πλατανιάς - Σπάρτη COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Τρουλινός (Ηρακλείου), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

17:15 Βέροια - Αιγινιακός COSMOTE SPORT 1 HD
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Μωυσιάδης (Ηπείρου)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

17:15 Άρης - Αστέρας Τρίπολης COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Κελάζογλου (Χαλκιδικής)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

19:30 Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΚ COSMOTE SPORT 1 HD
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Κουντουρέλλης (Αθηνών), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 2016
15:00 ΑΕΛ - Πανελευσινιακός COSMOTE SPORT 1 HD
Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών)
Βοηθοί: Ευθυμιάδης, Ζέρβας (Πιερίας)
4ος: Συμεωνίδης

15:00 Παναιτωλικός - Πανθρακικός COSMOTE SPORT 2 HD
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Σκορδίλης (Κέρκυρας)
4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

15:00 Κέρκυρα - Λαμία COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Ρούσσος (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Κολοσιώνης (Αιτ/νιας)
4ος: Αθαανασίου (Άρτας)

17:15 Κισσαμικός - Πανιώνιος COSMOTE SPORT 1 HD
Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Κουράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου)
4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

17:15 Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Κιγιντζή (Θράκης)

19:30 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός COSMOTE SPORT 1 HD
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καλφάκης (Χανίων)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 2016
15:00 Λεβαδειακός - Πανσερραϊκός COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Κοντιζάς (Πειραιά)
4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

15:00 Ξάνθη - Καλλονή COSMOTE SPORT 1 HD
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Κωτούλας (Σερρών), Καραΐσκος (Έβρου)
4ος: Κυριαζίδης (Έβρου)

17:15 Καλλιθέα-Ατρόμητος COSMOTE SPORT 1 HD
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Μιχελής (Πειραιά)

17:15 Τρίκαλα - ΠΑΟΚ COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηπείρου)
4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)

19:30 Χανιά - Ολυμπιακός COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top