Η ΑΕΛ νίκησε με 3-1 την ομάδα της ΑΕΛ U-20, στο προπονητικό κέντρο των Δένδρων, σε φιλικό παιχνίδι προπονητικού χαρακτήρα. Τα γκολ για τους μεγάλους πέτυχαν οι Καπός 20', Μαρουκάκης 80', 88' πεν., ενώ για τους μικρούς είχε ανοίξει το σκορ ο Χοτζάλι στο 7 λεπτό.
ΑΕΛ (Σάκης Τσιώλης): Καβουσάκης, Κόντορ, Μασούρας, Φάρκας, Γκόλιας, Ποτουρίδης, Αναστασόπουλος, Ουρτάδο, Βαρέλα (10’ Λαμπρόπουλος, 38’ Ναβάρο), Κουτσιανικούλης, Καπός.

Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν οι: Κουτογλίδης, Ρέντζας, Μονιάκης, Σουλιώτης, Γιοβάνοβιτς, Ποτουρίδης, Φατιόν, Ναζλίδης, Ναβάρο, Ντέλετιτς, Μαρουκάκης.

Κ20 (Μίλτος Ζιάκας): Παϊτέρης, Κυρίτσης Ι., Αναγνώστης, Παπαδόπουλος, Ναλμπάντης, Γεωργακόπουλος, Καραλούλης, Χοτζάλι, Νούσιας, Μακρής, Κεϊτά.

Έπαιξαν και οι: Χατζής, Καλούσης, Κρητικός, Μαστακούλης, Τζέκας, Κυρίτσης Θ.