Το aelole.gr σας παραθέτει το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των τμημάτων της ΑΕΛ σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και βόλεϊ το διήμερο 28-29 Ιανουαρίου 2017, ώστε να γνωρίζουν οι φίλοι των «βυσσινί» πού παίζει η ομάδα, που θα πάνε και τι θα δούνε...
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΠ Ηρακλής-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 28/01-15:00
ΓΗΠΕΔΟ: Καυτανζόγλειο
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, Novasports 3 HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΠ Ηρακλής U-20-ΑΕΛ U-20
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 28/01-12:30
ΓΗΠΕΔΟ: Μίκρας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-20
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ U-17-ΑΕΠ Ηρακλής U-17
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-13:00
ΓΗΠΕΔΟ: Προπονητικό κέντρο Δένδρα
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-17
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ U-15-ΑΕΠ Ηρακλής U-15
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-15:00
ΓΗΠΕΔΟ: Προπονητικό κέντρο Δένδρα
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-15
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμαζόνες Δράμας-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-14:00
ΓΗΠΕΔΟ: Κοκκινογείων Δράμας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α' Εθνικής Γυναικών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Φάρος Κερατσινίου-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 28/01-17:00
ΓΗΠΕΔΟ: «Παντελής Νικολαΐδης»
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Α2 Εθνική
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΛ-Ένωση Ελασσόνας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-14:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παίδων
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Γ.Σ. Ελασσόνας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 28/01-17:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Β' Εθνική Γυναικών
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Γ.Σ. Αλμυρού
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-17:30
ΓΗΠΕΔΟ: 33ο Δημοτικό Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Παγκορασίδες
Βόλεϊ: ΑΕΛ-ΕΑΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-15:30
ΓΗΠΕΔΟ: 33ο Δημοτικό Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Παγκορασίδες Β'
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΠ Ηρακλής-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 28/01-15:00
ΓΗΠΕΔΟ: Καυτανζόγλειο
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, Novasports 3 HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΠ Ηρακλής U-20-ΑΕΛ U-20
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 28/01-12:30
ΓΗΠΕΔΟ: Μίκρας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-20
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ U-17-ΑΕΠ Ηρακλής U-17
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-13:00
ΓΗΠΕΔΟ: Προπονητικό κέντρο Δένδρα
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-17
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ U-15-ΑΕΠ Ηρακλής U-15
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-15:00
ΓΗΠΕΔΟ: Προπονητικό κέντρο Δένδρα
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-15
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμαζόνες Δράμας-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-14:00
ΓΗΠΕΔΟ: Κοκκινογείων Δράμας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α' Εθνικής Γυναικών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Φάρος Κερατσινίου-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 28/01-17:00
ΓΗΠΕΔΟ: «Παντελής Νικολαΐδης»
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Α2 Εθνική
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΛ-Ένωση Ελασσόνας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-14:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παίδων
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Γ.Σ. Ελασσόνας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 28/01-17:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Β' Εθνική Γυναικών
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Γ.Σ. Αλμυρού
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-17:30
ΓΗΠΕΔΟ: 33ο Δημοτικό Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Παγκορασίδες
Βόλεϊ: ΑΕΛ-ΕΑΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 29/01-15:30
ΓΗΠΕΔΟ: 33ο Δημοτικό Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Παγκορασίδες Β'