Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 19ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας, μαζί με τις βαθμολογίες.
1ος όμιλος
ΑΟ Καρδίας-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α
Καβάλα-Μακεδονικός Φούφα 1-1
Νάουσα-Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Δόξα Δράμας-Ορφέας Ξάνθης 3-0
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-1
Καμπανιακός-Απόλλων Καλαμαριάς 0-1
Εορδαϊκός-Δόξα Προσκυνητών 2-1
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

Βαθμολογία
1. Δόξα Δράμας 42
2. Απόλλων Καλαμαριάς 40
3. Λαγκαδάς 34
4. Νέστος Χρυσούπολης 27
5. Καμπανιακός 23
6. Ορφέας Ξάνθης  22
7. Καβάλα 22
8. Απόλλων Παραλιμνίου 22
9. Νάουσα 21
10. Αλμωπός Αριδαίας 20
11. Μακεδονικός Φούφα 19
12. Α.Ο. Καρδίας 18
13. Δόξα Προσκυνητών 14
14. Εορδαϊκός 13
15. Α.Ε. Ποντίων Βατολάκκου 5

2ος όμιλος
Αστέρας Πετριτή - Διαγόρας Σεβαστής 1-1
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Ιστιαία 1-0
Απόλλων Λάρισας - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-1
Πιερικός - Αμβρακία Κωστακιών 1-0
Ρήγας Φεραίος - Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0
Ολυμπιακός Βόλου - Πύδνα Κίτρους 0-1
Θεσπρωτός - Νίκη Βόλου 0-3
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου - Τηλυκράτης 4-1

Βαθμολογία
1. Απόλλων Λάρισας 44
2. Ολυμπιακός Βόλου 40
3. Πύδνα Κίτρους 37
4. Νίκη Βόλου 36
5. Διαγόρας Σεβαστής 36
6. ΑΕ Καραϊσκάκης 36
7. Τηλυκράτης Λευκάδας 26
8. Ρήγας Φεραίος 22
9. Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 20
10. Πιερικός 20
11. Θεσπρωτός 18
12. Εθνικός Φιλιππιάδας 16
13. ΑΕ Ιστιαίας 14
14. Αμβρακία Κωστακιών 12
15. Αστέρας Πετριτή 11
16. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9

3ος όμιλος
Παναρκαδικός - Αιολικός 1-1
Τσικλητήρας Πύλου - Φωστήρας 1-2
ΠΑΟ Βάρδας - Δόξα Μεγαλόπολης 1-0
Χαλκίδα - Θήβα 1-1
Παναχαϊκή - Ζευγολατιό 5-0
Λουτράκι - Αχαϊκή 2-1
Παναργειακός - Αστέρας Αμαλιάδας 0-3
Ρεπό: Ερμιονίδα

Βαθμολογία
1. Παναχαϊκή 39
2. ΠΑΟ Βάρδας 31
3. Ερμιονίδα 29
4. Παναρκαδικός 26
5. Φωστήρας 25
6. Αιολικός 23
7. Χαλκίδα 23
8. Θήβα 23
9. Αστέρας Αμαλιάδας 19
10. Δόξα Μεγαλόπολης 18
11. Αχαϊκή 18
12. Τσικλητήρας Πύλου 18
13. Λουτράκι 17
14. Ζευγολατιό 15
15. Παναργειακός 13

4ος όμιλος
Ρόδος - Προοδευτική 0-1
Εθνικός - Ηλυσιακός 2-0
Ατσαλένιος - Θύελλα Ραφήνας 3-0
Τριγλία Ραφήνας - Εργοτέλης 2-2
Ιωνικός - Κηφισιά 2-1
Ερμής Ζωνιανών - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 0-3
13/01 Πανθηραϊκός - Ιάλυσος
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

Βαθμολογία
1. Ιωνικός 36
2. Εργοτέλης 33
3. Ατσαλένιος 32
4. Άγιος Ιερόθεος 28
5. Εθνικός 28
6. Προοδευτική 26
7. Ερμής Ζ. 26
8. Πανθηραϊκός 19
9. Ρόδος 19
10. Ιάλυσος 18
11. Τριγλία Ρ. 17
12. Κηφισιά 15
13. Θύελλα Ρ. 15
14. Ηλυσιακός 14
15. ΙΝΚΑ13
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top