Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 18ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας, μαζί με τις βαθμολογίες.
1ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Καρδίας 3-0
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕΠ Βατόλακκου 3-0 α.α
Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα 1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Δράμας 0-1
Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστος Χρυσούπολης 4-0
Δόξα Προσκυνητών-Απόλλων Παραλιμνίου 2-1
Καμπανιακός-Εορδαϊκός 5-0
Ρεπό: Νάουσα

Η Βαθμολογία
1. Δόξα Δράμας 39
2. Απόλλων Καλαμαριάς 37
3. Λαγκαδάς 34
4. Νέστος Χρυσούπολης 27
5. Καμπανιακός 23
6. Ορφέας Puma Ξάνθης 22
7. Καβάλα 21
8. Αλμωπός Αριδαίας 20
9. Απόλλων Παραλιμνίου 19
10. Νάουσα 18
11. ΑΟ Καρδίας 18
12. Μακεδονικός Φούφα 18
13. Δόξα Προσκυνητών 14
14. Εορδαϊκός 2007 10
15. ΑΕ Ποντίων 5
 
2ος όμιλος
Αμβρακία Κωστακιών-Απόλλων Λάρισας 1-1
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0
Πύδνα Κίτρους-Πιερικός 1-0
Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος 2-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-Ολυμπιακός Βόλου 1-1
Διαγόρας Σεβαστής-Θεσπρωτός 0-2
ΑΕ Ιστιαίας-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 2-0
Αστέρας Πετρίτη-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-2

Η Βαθμολογία
1. Απόλλων Λάρισας 41
2. Ολυμπιακός Βόλου 40
3. Διαγόρας Σεβαστής 35
4. Πύδνα Κίτρους 34
5. ΑΕ Καραϊσκάκης 33
6. Νίκη Βόλου 33
7. Τηλυκράτης Λευκάδας 26
8. Ρήγας Φεραίος 19
9. Θεσπρωτός 18
10. Πιερικός 17
11. Εθνικός Φιλιππιάδας 16
12. Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 14
13. ΑΕ Ιστιαίας 14
14. Αμβρακία Κωστακιών 12
15. Αστέρας Πετρίτη 10
16. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9

3ος όμιλος
Δόξα Μεγαλόπολης-Τσικλητήρας Πύλου 2-1
ΑΟ Θήβα-Φωστήρας 1-0
ΑΟ Ζευγολατιού-ΠΑΟ Βάρδας 0-0
Αχαϊκή-Παναχαϊκή 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Ένωση Ερμιονίδας 0-0
Αιολικός-Λουτράκι 0-1
Παναργειακός-Παναρκαδικός 2-1
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς

Η Βαθμολογία
1. Παναχαϊκή 36
2. Ερμιονίδας ΑΕ 29
3. Παμβουπρασιακός 28
4. Παναρκαδικός 25
5. Θήβα 22
6. Φωστήρας Αθηνών 22
7. ΑΟ Χαλκίς 22
8. Αιολικός 22
9. ΑΟ Πύλου 18
10. Αχαϊκή 18
11. Δόξα Μεγαλόπολης 18
12. Αστέρας Αμαλιάδας/Πανόπουλου 16
13. ΑΟ Ζευγολατιού 15
14. Λουτράκι ΠΑΟ 14
15. Παναργειακός 13
 
4ος όμιλος
Προοδευτική-Ερμής Ζωνιανών 1-0
Ηλυσιακός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 1-0
Θύελλα Ραφήνας-Ρόδος 0-1
Εργοτέλης-Ατσαλένιος 1-1
Ιάλυσος-Άγιος Ιερόθεος 2-2
Κηφισιά-Τριγλία Ραφήνας 0-0
Πανθηραϊκός-Ιωνικός 1-0
Ρεπό: Εθνικός

Η Βαθμολογία
1. Ιωνικός 33
2. Εργοτέλης 32
3. Ατσαλένιου ΠΟ 29
4. Άγιος Ιερόθεος 28
5. Ερμής Ζωνιανών 26
6. Εθνικός Πειραιά 25
7. Προοδευτική 23
8. Πανθηραϊκός 19
9. ΑΣ Ρόδος 19
10. Ιάλυσος 18
11. Τρίγλια Ραφήνας 16
12. Θύελλα Ραφήνας 15
13. Κηφισιάς ΑΕ 15
14. Ηλυσιακός 14
15. ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 10
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top