Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 16ης εξ αναβολής αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας, μαζί με τις βαθμολογίες.
1ος όμιλος
Ορφέας Ξάνθης-ΑΟ Καρδίας 2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μακεδονικός Φούφα 3-1
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α
Δόξα Προσκυνητών-Καβάλα 0-0
Εορδαϊκός-Νάουσα 0-1
Καμπανιακός-Δόξα Δράμας 1-0
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Βαθμολογία
1. Απόλλων Καλαμαριάς  46
2. Δόξα Δράμας  45
3. ΑΠΕ Λαγκαδά  40
4. Νέστος Χρυσούπολης (*) 30
5. Νάουσα (*) 27
6. Ορφέας Ξάνθης  27
7. Καμπανιακός (*) 26
8. Απόλλων Παραλιμνίου  26
9. Καβάλα 24
10. ΑΟ Καρδίας  22
11. Αλμωπός Αριδαίας (*) 20
12. Μακεδονικός Φούφα  20
13. Δόξα Προσκυνητών  15
14. Εορδαϊκός  13
15. ΑΕ Ποντίων -
Ο Απόλλων Καλαμαριάς έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς
Η ΑΕ Ποντίων έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα
  
2ος όμιλος
Πύδνα Κίτρους-Απόλλων Λάρισας 0-1
Νίκη Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αμβρακία Κωστακιών 1-0
Διαγόρας Σεβαστής-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-1
ΑΕ Ιστιαίας-Πιερικός 1-0
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φεραίος 3-0
Αστέρας Πετρίτη-Ολυμπιακός Βόλου 0-1
Θεσπρωτός-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 4-0

Βαθμολογία
1. Απόλλων Λάρισας 48
2. Ολυμπιακός Βόλου 46
3. Διαγόρας Σεβαστής 42
4. Νίκη Βόλου 42
5. ΑΕ Καραϊσκάκης 42
6. Πύδνα Κίτρους 40
7. Τηλυκράτης Λευκάδας 29
8. Ρήγας Φεραίος 23
9. Πιερικός 21
10. Θεσπρωτός 21
11. Μαύροι Αετοί 20
12. Εθνικός Φιλιππιάδας 19
13. ΑΕ Ιστιαίας 17
14. Αμβρακία Κωστακιών 12
15. Αστέρας Πετρίτη 11
16. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 10
  
3ος όμιλος
ΑΟ Ζευγολατιού-Τσικλητήρας Πύλου 0-1
Αχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης 3-2
Αστέρας Αμαλιάδας-Φωστήρας 1-0
Αιολικός-ΠΑΟ Βάρδας 1-2
Παναρκαδικός-ΑΟ Χαλκίς 0-1
Παναργειακός-Παναχαϊκή 2-0
Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λουτράκι 4-2
Ρεπό: ΑΟ Θήβα

Βαθμολογία
1. Παναχαϊκή 42
2. ΠΑΟ Βάρδας 37
3.  Ερμιονίδα 33
4. Χαλκίδα 29
5. Παναρκαδικός 26
6. Φωστήρας 25
7. Αιολικός 24
8.  Θήβα 24
9.  Αχαϊκή 24
10. Αστέρας Αμαλιάδας 23
11. Τσικλητήρας Πύλου 21
12. Λουτράκι 20
13. Δόξα Μεγαλόπολης 18
14. Παναργειακός 16
15. Ζευγολατιό 15
  
4ος όμιλος
Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Ζωνιανών 1-0
Εργοτέλης-Προοδευτική 0-0
Κηφισιά-Ρόδος 2-0
Ιωνικός-Εθνικός 4-1
Πανθηραϊκός-Ατσαλένιος 1-3
Άγιος Ιερόθεος-Τριγλία Ραφήνας 1-0
Ιάλυσος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 2-1
Ρεπό: Ηλυσιακός

Βαθμολογία
1.Ιωνικός 39
2.Εργοτέλης 37
3.Ατσαλένιος 35
4.Άγιος Ιερόθεος 34
5.Εθνικός 31
6.Προοδευτική 30
7.Ερμής Ζωνιανών 27
8.Ιάλυσος Ρόδου 22
9.Τριγλία Ραφήνας 20
10.Ρόδος 20
11.Πανθηραϊκός 19
12.Κηφισιά 19
13.Θύελλα Ραφήνας 18
14.Ηλυσιακός 14
15.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ13
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top