Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 23ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας, μαζί με τις βαθμολογίες.
1ος όμιλος
ΑΟ Καρδίας-Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας 0-2
Καμπανιακός-Νάουσα 0-1
Εορδαϊκός-Καβάλα 0-4
Δόξα Προσκυνητών-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός Φούφα 3-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

Βαθμολογία
1. Απόλλων Καλαμαριάς 55
2. Δόξα Δράμας 54
3. ΑΠΕ Λαγκαδά 43
4. Νέστος Χρυσούπολης 33
5. Νάουσα 33
6. Καμπανιακός 32
7. Ορφέας Ξάνθης 28
8. ΑΟ Καρδίας 28
9. Καβάλα 28
10. Απόλλων Παραλιμνίου 27
11. Μακεδονικός Φούφα 26
12. Αλμωπός Αριδαίας 21
13. Δόξα Προσκυνητών 19
14. Εορδαϊκός 14
15. ΑΕ Ποντίων -
Ο Απόλλων Καλαμαριάς έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς
Η ΑΕ Ποντίων έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

2ος όμιλος
Απόλλων Λάρισας-Θεσπρωτός 3-0
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 2-2
Αστέρας Πετρίτη-Ρήγας Φεραίος 0-1
ΑΕ Καραϊσκάκης-Πιερικός 5-0
ΑΕ Ιστιαίας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Διαγόρας Σεβαστής-Αμβρακίας Κωστακιών 4-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-1
Νίκη Βόλου-Πύδνα Κίτρους 1-1

Βαθμολογία
1. Απόλλων Λάρισας 55
2. Ολυμπιακός Βόλου 51
3. ΑΕ Καραϊσκάκης 51
4. Διαγόρας Σεβαστής 48
5. Νίκη Βόλου 46
6. Πύδνα Κίτρους 44
7. Τηλυκράτης Λευκάδας 33
8. Θεσπρωτός 27
9. Ρήγας Φεραίος 26
10. Πιερικός 24
11. Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 24
12. Εθνικός Φιλιππιάδας 23
13. ΑΕ Ιστιαίας 23
14. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 13
15. Αμβρακία Κωστακιών 12
16. Αστέρας Πετρίτη 11

3ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου-Ένωση Ερμιονίδας 2-2
ΑΟ Λουτράκι-Παναχαϊκή 0-2
Παναργειακός-Χαλκίδα 4-0
Παναρκαδικός-ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Αιολικός-Φωστήρας 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Δόξα Μεγαλόπολης 4-0
Αχαϊκή-ΑΟ Θήβα 0-1
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

Βαθμολογία
1. Παναχαϊκή 49
2. ΠΑΟ Βάρδας 41
3. Ερμιονίδα 37
4. Χαλκίδα 35
5. Παναρκαδικός 30
6. Αιολικός 30
7. Αστέρας Αμαλιάδας 29
8. Θήβα 27
9. Φωστήρας 25
10. Παναργειακός 25
11. Αχαϊκή 24
12. Λουτράκι 23
13. Τσικλητήρας Πύλου 22
14. Δόξα Μεγαλόπολης 21
15. Ζευγολατιό 19
* Η Αχαϊκή έχει -3 βαθμούς με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ

4ος όμιλος
Ερμής Ζωνιανών-Άγιος Ιερόθεος 0-1
Τριγλία Ραφήνας-Ατσαλένιος 1-1
Πανθηραϊκός-Εθνικός 1-1
Κηφισιά-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 0-0
Ιάλυσος-Προοδευτική 0-1
Εργοτέλης-Ηλυσιακός 3-0
Ιωνικός-Ρόδος 2-0
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

Βαθμολογία
1. Ιωνικός 45
2. Εργοτέλης 43
3. Ατσαλένιος 40
4. Άγιος Ιερόθεος 38
5. Προοδευτική 36
6. Εθνικός 35
7. Ερμής Ζωνιανών 30
8. Πανθηραϊκός 26
9. Τριγλία Ραφήνας 24
10. Ρόδος 24
11. Ιάλυσος Ρόδου 23
12. Κηφισιά 21
13. Θύελλα Ραφήνας 19
14. Ηλυσιακός 15
15. ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 15
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top