Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 25ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας, μαζί με τις βαθμολογίες.
1ος όμιλος
Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α.
Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός Φούφα 2-0
ΑΟ Καρδίας-Καμπανιακός 6-1
Εορδαϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου 0-3
Δόξα Προσκυνητών-Νέστος Χρυσούπολης 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Δράμας 2-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νάουσα 0-1
Ρεπό: ΑΟ Καβάλα

Βαθμολογία
1. Απόλλων Καλαμαριάς  61
2. Δόξα Δράμας 57
3. Λαγκαδάς 46
4. Νέστος Χρυσούπολης  39
5. Νάουσα 34
6. Απόλλων Παραλιμνίου 33
7. Καμπανιακός 32
8. Ορφέας Ξάνθης  31
9. Καβάλα 28
10. ΑΟ Καρδίας 28
11. Μακεδονικός Φούφα   26
12. Αλμωπός Αριδαίας    24
13. Δόξα Προσκυνητών    20
14. Εορδαϊκός 14
15. ΑΕ Ποντίων -
* Η ΑΕ Ποντίων έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα και υποβιβάζεται.
* Ο Απόλλων Καλαμαριάς έχει -3 βαθμούς.

2ος όμιλος
Απόλλων Λάρισας-Αστέρας Πετρίτη 3-0
ΑΕ Καραϊσκάκης-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 1-0
ΑΕ Ιστιαίας-Θεσπρωτός  2-1
Διαγόρας Σεβαστής-Ολυμπιακός Βόλου 1-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Ρήγας Φεραίος 0-2
Νίκη Βόλου-Πιερικός 1-0
Πύδνα Κίτρους-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-2
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αμβρακία Κωστακιών 0-1

Βαθμολογία
1.Απόλλων Λάρισας 61
2.Καραϊσκάκης 57
3.Ολυμπιακός Βόλου 51
4.Διαγόρας Σεβαστής 51
5.Νίκη Βόλου 49
6.Πύδνα Κίτρους 45
7.Τηλυκράτης 34
8.Θεσπρωτός 30
9.Ένωση Ιστιαίας 29
10.Ρήγας Φεραίος 29
11.Πιερικός 27
12.Εθνικός Φιλιππιάδας 24
13.Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 24
14.Αμβρακία Κωστακίων 18
15.Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 17
16.Αστέρας Πετριτή 11

3ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου-Παναργειακός 0-0
Παναρκαδικός-ΑΟ Λουτράκι 0-1
Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας 1-1
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναχαϊκή 0-3
Αχαϊκή-ΑΟ Χαλκίς 0-0
ΑΟ Ζευγολατιού-Φωστήρας 0-0
ΑΟ Θήβα-Δόξα Μεγαλόπολης 3-0
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

Βαθμολογία
1.Παναχαϊκή 55
2.ΠΑΟ Βάρδας 42
3.Χαλκίδα 39
4.Ένωση Ερμιονίδας 38
5.Αιολικός 31
6.Θήβα 31
7.Παναρκαδικός 30
8.Αστέρας Αμαλιάδας 30
9.Παναργειακός 29
10.Φωστήρας 28
11.Τσικλητήρας Πύλου 26
12. Λουτράκι 26
13.Αχαϊκή 25*
14.Δόξα Μεγαλόπολης 21
15.ΑΟ Ζευγολατιού 21

4ος όμιλος
Ερμής Ζωνιανών-Πανθηραϊκός 2-1
Ιωνικός-Τριγλία Ραφήνας 4-0
Κηφισιά-Άγιος Ιερόθεος 1-2
Ιάλυσος-Ατσαλένιος 3-0
Εργοτέλης-Εθνικός 2-0
Θύελλα Ραφήνας-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 3-1
Ηλυσιακός-Προοδευτική 0-0
Ρεπό: Ρόδος

Βαθμολογία
1.Ιωνικός 51
2.Εργοτέλης 49
3.Άγιος Ιερόθεος 42
4.Ατσαλένιος 40
5.Προοδευτική 37
6.Εθνικός 35
7.Ερμής Ζωνιανών 34
8.Ρόδος 27
9.Πανθηραϊκός 26
10.Ιάλυσος Ρόδου 26
11.Τριγλία Ραφήνας 25
12.Κηφισιά 24
13.Θύελλα Ραφήνας 23
14.Ηλυσιακός 17
15.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 15
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top