Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 24ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας, μαζί με τις βαθμολογίες.
1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καρδίας 4-1
Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός 5-0
Δόξα Δράμας-Εορδαϊκός 6-0
Νάουσα-Δόξα Προσκυνητών 0-0
Καβάλα-Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
ΑΕ Ποντίων-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-3 α.α
Αλμωπός Αριδαίας-Ορφέας Ξάνθης 1-0
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

Βαθμολογία
1. Απόλλων Καλαμαριάς 58
..........................................................
2. Δόξα Δράμας 57
3. Λαγκαδάς 46
4. Νέστος Χρυσούπολης 36
5. Νάουσα 34
6. Καμπανιακός 32
7. Απόλλων Παραλιμνίου 30
8. Καβάλα 28
9. ΑΟ Καρδίας 28
10. Ορφέας Ξάνθης 28
11. Μακεδονικός Φούφα 26
12. Αλμωπός Αριδαίας 24
13. Δόξα Προσκυνητών 20
14. Εορδαϊκός 2007 14
..........................................................
15. ΑΕ Ποντίων -
* Η ΑΕ Ποντίων έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα

2ος όμιλος
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Απόλλων Λάρισας 0-3
Θεσπρωτός-Αστέρας Πετρίτη 4-1
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-1
Ρήγας Φεραίος-ΑΕ Ιστιαίας 1-3
Πιερικός-Διαγόρας Σεβαστής 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Τηλυκράτης Λευκάδας 2-2
Αμβρακία Κωστακιών-Νίκη Βόλου 2-1
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πύδνα Κίτρους 1-1

Βαθμολογία
1.Απόλλων Λάρισας 58
..........................................................
2.Καραϊσκάκης 54
3.Ολυμπιακός Βόλου 51
4.Διαγόρας Σεβαστής 48
5.Νίκη Βόλου 46
6.Πύδνα Κίτρους 45
7.Τηλυκράτης 34
8.Θεσπρωτός 30
9.Πιερικός 27
10.Ρήγας Φεραίος 26
11.Ένωση Ιστιαίας 26
12.Εθνικός Φιλιππιάδας 24
13.Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 24
14.Αμβρακία Κωστακίων 15
..........................................................
15.Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 14
16.Αστέρας Πετριτή 11
 
3ος όμιλος
ΑΟ Λουτράκι-Τσικλητήρας Πύλου 0-1
Ένωση Ερμιονίδας-Παναργειακός 0-3
Παναχαϊκή-Παναρκαδικός 3-0
Χαλκίδα-Αιολικός 1-0
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας 1-1
Φωστήρας-Αχαϊκή 1-0
ΑΟ Θήβα-ΑΟ Ζευγολατιού 0-0
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

Βαθμολογία
1.Παναχαϊκή 52
..........................................................
2.ΠΑΟ Βάρδας 42
3.Χαλκίδα 38
4.Ένωση Ερμιονίδας 37
5.Αιολικός 30
6.Παναρκαδικός 30
7.Αστέρας Αμαλιάδας 30
8.Θήβα 28
9.Φωστήρας 28
10.Παναργειακός 28
11. Τσικλητήρας Πύλου 25
12.Αχαϊκή 24*
13.Λουτράκι 23
14.Δόξα Μεγαλόπολης 21
..........................................................
15.ΑΟ Ζευγολατιού 20

4ος όμιλος
Τριγλία Ραφήνας-Ερμής Ζωνιανών 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Πανθηραϊκός 2-0
Ατσαλένιος-Ιωνικός 0-2
Εθνικός-Κηφισιά 1-2
Ρόδος-Ιάλυσος 2-0
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Εργοτέλης 1-2
Ηλυσιακός-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Ρεπό: Προοδευτική

Βαθμολογία
1.Ιωνικός 48
..........................................................
2.Εργοτέλης 46
3.Άγιος Ιερόθεος 41
4.Ατσαλένιος 40
5.Προοδευτική 36
6.Εθνικός 35
7.Ερμής Ζωνιανών 31
8.Ρόδος 27
9.Πανθηραϊκός 26
10.Τριγλία Ραφήνας 25
11.Κηφισιά 24
12.Ιάλυσος Ρόδου 23
13.Θύελλα Ραφήνας 20
14.Ηλυσιακός 16
..........................................................
15.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 15
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top