Δείτε με ποιες ομάδες θα τεθεί αντιμέτωπη η ΑΕΛ στην Α2' Εθνική μπάσκετ ανδρών με σειρά. Αναλυτικά η κλήρωση μπάσκετ της Α2΄ Εθνικής Ανδρών για την σεζόν 2017-2018. Αρχίζει στις 10 Οκτωβρίου 2017 το νέο πρωτάθλημα της Α2 Ανδρών.
Αναλυτικά το πρόγραμμα: 
(7/10/17) 1η Αγωνιστική 16η (3/2/18)
ΑΕΛ - Περιστέρι
Μαρούσι - Αρκαδικός
Ηρακλής - Ερμής Αγιάς
Χολαργός - Καρδίτσα
Δούκας - Παπάγου
Δόξα Λευκάδας - Απόλλων Πάτρας
Εθνικός - Καστοριά
Ψυχικό - Αμύντας
(14/10/17) 2η Αγωνιστική 17η (10/2/18)
Αρκαδικός - ΑΕΛ
Ερμής Αγιάς - Μαρούσι
Καρδίτσα - Ηρακλής
Παπάγου - Χολαργός
Απόλλων Πάτρας - Δούκας
Καστοριά - Δόξα Λευκάδας
Αμύντας - Εθνικός
Περιστέρι - Ψυχικό
(21/10/17) 3η Αγωνιστική 18η (17/2/18)
ΑΕΛ - Ερμής Αγιάς
Μαρούσι - Καρδίτσα
Ηρακλής - Παπάγου
Χολαργός - Απόλλων Πάτρας
Δούκας - Καστοριά
Δόξα Λευκάδας - Αμύντας
Εθνικός - Ψυχικό
Περιστέρι - Αρκαδικός
(29/10/17) 4η Αγωνιστική 19η (24/2/18)
Καρδίτσα - ΑΕΛ
Παπάγου - Μαρούσι
Απόλλων Πάτρας - Ηρακλής
Καστοριά - Χολαργός
Αμύντας - Δούκας
Ψυχικό - Δόξα Λευκάδας
Εθνικός - Περιστέρι
Ερμής Αγιάς - Αρκαδικός
(11/11/17) 5η Αγωνιστική 20ή (3/3/18)
ΑΕΛ - Παπάγου
Μαρούσι - Απόλλων Πάτρας
Ηρακλής - Καστοριά
Χολαργός - Αμύντας
Δούκας - Ψυχικό
Δόξα Λευκάδας - Εθνικός
Περιστέρι - Ερμής Αγιάς
Αρκαδικός - Καρδίτσα
(18/11/17) 6η Αγωνιστική 21η (10/3/18)
Απόλλων Πάτρας - ΑΕΛ
Καστοριά - Μαρούσι
Αμύντας - Ηρακλής
Ψυχικό - Χολαργός
Εθνικός - Δούκας
Δόξα Λευκάδας - Περιστέρι
Παπάγου - Αρκαδικός
Καρδίτσα - Ερμής Αγιάς
(25/11/17) 7η Αγωνιστική 22η (17/3/18)
ΑΕΛ - Καστοριά
Μαρούσι - Αμύντας
Ηρακλής - Ψυχικό
Χολαργός - Εθνικός
Δούκας - Δόξα Λευκάδας
Περιστέρι - Καρδίτσα
Αρκαδικός - Απόλλων Πάτρας
Ερμής Αγιάς - Παπάγου
(2/12/17) 18η Αγωνιστική 23η (24/3/18)
Αμύντας - ΑΕΛ
Ψυχικό - Μαρούσι
Εθνικός - Ηρακλής
Δόξα Λευκάδας - Χολαργός
Δούκας - Περιστέρι
Καστοριά - Αρκαδικός
Απόλλων Πάτρας - Ερμής Αγιάς
Παπάγου - Καρδίτσα
(9/12/17) 9η Αγωνιστική 24η (31/3/18)
ΑΕΛ - Ψυχικό
Μαρούσι - Εθνικός
Ηρακλής - Δόξα Λευκάδας
Χολαργός - Δούκας
Περιστέρι - Παπάγου
Αρκαδικός - Αμύντας
Ερμής Αγιάς - Καστοριά
Καρδίτσα - Απόλλων Πάτρας
(16/12/17) 10η Αγωνιστική 25η (4/4/18)
Εθνικός - ΑΕΛ
Δόξα Λευκάδας - Μαρούσι
Δούκας - Ηρακλής
Χολαργός - Περιστέρι
Ψυχικό - Αρκαδικός
Αμύντας - Ερμής Αγιάς
Καστοριά - Καρδίτσα
Απόλλων Πάτρας - Παπάγου
(20/12/17) 11η Αγωνιστική 26η (11/4/18)
ΑΕΛ - Δόξα Λευκάδας
Μαρούσι - Δούκας
Ηρακλής - Χολαργός
Περιστέρι - Απόλλων Πάτρας
Αρκαδικός - Εθνικός
Ερμής Αγιάς - Ψυχικό
Καρδίτσα - Αμύντας
Παπάγου - Καστοριά
(7/1/18) 12η Αγωνιστική - 27η (14/4/18)
Δούκας - ΑΕΛ
Χολαργός - Μαρούσι
Ηρακλής - Περιστέρι
Δόξα Λευκάδας - Αρκαδικός
Εθνικός - Ερμής Αγιάς
Ψυχικό - Καρδίτσα
Αμύντας - Παπάγου
Καστοριά - Απόλλων Πάτρας
(13/1/18) 13η Αγωνιστική 28η (21/4/18)
ΑΕΛ - Χολαργός
Μαρούσι - Ηρακλής
Περιστέρι - Καστοριά
Αρκαδικός - Δούκας
Ερμής Αγιάς - Δόξα Λευκάδας
Καρδίτσα - Εθνικός
Παπάγου - Ψυχικό
Απόλλων Πάτρας - Αμύντας
(20/1/18) 14η Αγωνιστική 29η (28/4/18)
Ηρακλής - ΑΕΛ
Μαρούσι - Περιστέρι
Χολαργός - Αρκαδικός
Δούκας - Ερμής Αγιάς
Δόξα Λευκάδας - Καρδίτσα
Εθνικός - Παπάγου
Ψυχικό - Απόλλων Πάτρας
Αμύντας - Καστοριά
(27/1/18) 15η Αγωνιστική 30ή (5/5/18)
ΑΕΛ - Μαρούσι
Περιστέρι - Αμύντας
Αρκαδικός - Ηρακλής
Ερμής Αγιάς - Χολαργός
Καρδίτσα - Δούκας
Παπάγου - Δόξα Λευκάδας

Απόλλων Πάτρας - Εθνικός
-------
Καστοριά - Ψυχικό
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top