Δείτε ποίοι είναι οι όμιλοι που προέκυψαν μετά την κλήρωση που έγινε για το Κύπελλο Ελλάδας, καθώς επίσης και το αναλυτικό πρόγραμμα στον όμιλο της ΑΕΛ και στους υπόλοιπους 7 ομίλους. Οι αναμετρήσεις για την πρώτη αγωνιστική θα διεξαχθούν από 19 μέχρι 21 Σεπτεμβρίου 2017. Τα ματς της δεύτερης αγωνιστικής θα γίνουν στις 24-26 Οκτωβρίου 2017 και της τρίτης για 28-30 Νοεμβρίου 2017. Προκρίνονται οι δύο πρώτοι από κάθε όμιλο.
Αναλυτικά οι όμιλοι
1ος όμιλος: Πλατανιάς, Απόλλων Σμύρνης, ΟΦΗ, Ηρακλής
2ος όμιλος: ΠΑΟΚ, Λεβαδειακός, Απόλλων Καλαμαριάς, Βέροια ή Αιγινιακός
3ος όμιλος: ΑΕΚ, Λαμία, Απόλλων Λάρισας, Καλλιθέα
4ος όμιλος: Ατρόμητος, Κέρκυρα, Τρίκαλα, Σπάρτη
5ος όμιλος: Ολυμπιακός, Αστέρας Τρίπολης, Αχαρναϊκός, Κισσαμικός
6ος όμιλος: Ξάνθη, Παναιτωλικός, Εργοτέλης, Πανσερραϊκός
7ος όμιλος: Πανιώνιος, ΠΑΣ Γιάννινα, Αρης, Παναιγιάλειος
8ος όμιλος: Παναθηναϊκός, ΑΕΛ, Αναγέννηση Καρδίτσας, Παναχαϊκή

Το αναλυτικό πρόγραμμα του 8ου ομίλου
1η αγωνιστική 19-21/09/2017
Παναθηναϊκός-ΑΕΛ
Παναχαϊκή-Αναγέννηση Καρδίτσας

2η αγωνιστική 24-26/10/2017
Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναθηναϊκός
ΑΕΛ-Παναχαϊκή

3η αγωνιστική 28-30/11/2017
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΕΛ
Παναχαϊκή-Παναθηναϊκός

Αναλυτικά το πρόγραμμα των άλλων ομίλων
1η αγωνιστική (19-21/09) 
1ος: Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης, Ηρακλής-ΟΦΗ
2ος: ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός, Βέροια ή Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου
3ος: ΑΕΚ-Λαμία, Καλλιθέα-Απόλλων Λάρισας
4ος: Ατρόμητος-Κέρκυρα, Σπάρτη-Τρίκαλα
5ος: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης, Κισσαμικός-Αχαρναϊκός
6ος: Ξάνθη-Παναιτωλικός, Πανσερραϊκός-Εργοτέλης
7ος: Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιγιάλειος-Άρης

2η αγωνιστική (24-26/10) 
1ος: ΟΦΗ-Πλατανιάς, Απόλλων Σμύρνης-Ηρακλής
2ος: Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ, Λεβαδειακός-Αιγινιακός ή Βέροια
3ος: Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ, Λαμία-Καλλιθέα
4ος: Τρίκαλα-Ατρόμητος, Κέρκυρα-Σπάρτη
5ος: Αχαρναϊκός-Ολυμπιακός, Αστέρας Τρίπολης-Κισσαμικός
6ος: Εργοτέλης-Ξάνθη, Παναιτωλικός-Πανσερραϊκός
7ος: Άρης-Πανιώνιος, ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιγιάλειος

3η αγωνιστική (28-30/11) 
1ος: ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης, Ηρακλής-Πλατανιάς
2ος: Απόλλων Πόντου-Λεβαδειακός, Αιγινιακός ή Βέροια-ΠΑΟΚ
3ος: Απόλλων Λάρισας-Λαμία, Καλλιθέα-ΑΕΚ
4ος: Τρίκαλα-Κέρκυρα, Σπάρτη-Ατρόμητος
5ος: Αχαρναϊκός-Αστέρας Τρίπολης, Κισσαμικός-Ολυμπιακός
6ος: Εργοτέλης-Παναιτωλικός, Πανσερραϊκός-Ξάνθη
7ος: Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιγιάλειος-Πανιώνιος 
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top