Γνωστοποιήθηκαν οι ημερομηνίες για το πρόγραμμα της Super League, μέχρι το φινάλε του πρώτου γύρου (3η-15η αγωνιστική), αλλά δεν βγήκε ακόμα το επίσημο αναλυτικό πρόγραμμα με ημέρες και ώρες του πρωταθλήματος.
Αναλυτικά οι ημερομηνίες πρώτου γύρου στην Super League
3η αγωνιστική (09-11/09)
Ξάνθη - Ολυμπιακός
Λεβαδειακός - Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης - Λαμία
Κέρκυρα - Παναθηναϊκός
ΑΕΚ - ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα
Πανιώνιος - Παναιτωλικός

4η αγωνιστική (16-18/09)
Λεβαδειακός - Ξάνθη
Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς - Κέρκυρα
Λαμία - ΑΕΚ
Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ - Ατρόμητος
ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος

5η αγωνιστική (23-25/09)
Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα - Λεβαδειακός
ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης - Πλατανιάς
Ατρόμητος - Λαμία
Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - ΑΕΛ
ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική (30/09-02/10)
Κέρκυρα - Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ
Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός - Ατρόμητος
Πλατανιάς - Παναιτωλικός
Λαμία - Πανιώνιος
Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ

7η αγωνιστική (14-16/10)
Ξάνθη - ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης - Κέρκυρα
Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός
Πανιώνιος - Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς
ΠΑΟΚ - Λαμία
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ

8η αγωνιστική (21-23/10)
Απόλλων Σμύρνης - Ξάνθη
ΑΕΚ - Ατρόμητος
Κέρκυρα - Παναιωλικός
Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος
Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Πλατανιάς - ΑΕΛ
Λαμία – Παναθηναϊκός

9η αγωνιστική (28-30/10)
Ξάνθη - Ατρόμητος
Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος - ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα
ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ - Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Λαμία – Πλατανιάς

10η αγωνιστική (04-06/11)
Παναιτωλικός - Ξάνθη
Ατρόμητος - Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Κέρκυρα - ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός - Λαμία
Ολυμπιακός – Πλατανιάς

11η αγωνιστική (18-20/11)
Ξάνθη - Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Λαμία - Κέρκυρα
Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός

12η αγωνιστική (25-27/11)
ΠΑΣ Γιάννινα - Ξάνθη
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός - ΑΕΛ
Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης - Λαμία
ΑΕΚ - Πλατανιάς
Κέρκυρα - Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός

13η αγωνιστική (02-04/12)
Ξάνθη - ΠΑΟΚ
ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Λαμία - Παναιτωλικός
Πλατανιάς - Ατρόμητος
Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός - ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα

14η αγωνιστική (09-11/12)
ΑΕΛ - Ξάνθη
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία
Πανιώνιος - Πλατανιάς
Παναιτωλικός - Ολυμπιακός
Ατρόμητος - Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης - Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – Κέρκυρα

15η αγωνιστική (16-18/12)
Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Λαμία - ΑΕΛ
Πλατανιάς - ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός - Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Κέρκυρα - Ατρόμητος
ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top