Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 4ης και 5ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας.
1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Καβάλα-ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης 1-0
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-2
Νέστος Χρυσούπολης-Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών 4-0
Αρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 4 αγώνες)
Απόλλων Παραλιμνίου 10
Καβάλα 9
Ελπίς Σκουτάρεως 8
ΑΕ Διδυμοτείχου 7
Νέστος Χρυσούπολης 7
Αρης Αβάτου 5
Δόξα Προσκυνητών 4
Ορφέας Ξάνθης 4
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 4
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 4
Αετός Ορφανού 2
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 1

2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Αρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 3-0
Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας 1-0
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 4-3
Νάουσα-Κιλκισιακός 1-0
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φίλιππος Αλεξ. 2-0
Αλμωπός Αριδαίας-Λαγκαδάς 1-1
Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής 0-1
Ρεπό: Καμπανιακός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 5 αγώνες)
Αρης Παλαιοχωρίου 13
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 10
Αλμωπός Αριδαίας 9
Λαγκαδάς 9
ΑΕΠ Ηρακλής 8
Αγροτικός Αστέρας 8
Μακεδονικός 7 -4αγ.
Πιερικός 7
Νάουσα 6 -4αγ.
Εδεσσαϊκός 5
Φίλιππος Αλεξάνδρειας 4
ΑΕ Καρίτσας 4
ΑΟ Καρδίας 3 -4αγ.
Κιλκισιακός 1 -4αγ.
Καμπανιακός 1 -4αγ.

3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονικός Φούφα 0-1
Δόξα Κρανούλας-Καστοριά 1-0
ΑΕ Λευκίμμης-Πανλευκάδιος 1-0
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-2
Τηλυκράτης-Αστέρας Παραποτάμου 2-0
Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 5 αγώνες)
Μακεδονικός Φούφα 13
Τηλυκράτης 12
ΑΕ Λευκίμμης 11
ΑΕΠ Καραγιαννίων 10
Ερμής Αμυνταίου 8
Θεσπρωτός 5 -4αγ.
Εθνικός Φιλιππιάδας 5 -4αγ.
Δόξα Κρανούλας 5 -4αγ.
Σκουφάς Κομποτίου 4
Νέος Αμφίλοχος 3 -4αγ.
Πανλευκάδιος 3
Αστέρας Παραποτάμου 1
Καστοριά 0 -4αγ.

4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Βόλος-Θήβα 2-1
Αστέρας Ιτέας-Αλμυρός 3-1
Αμβρυσσέας-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 2-1
Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου 0-3 α.α.
Διγενής Νεοχωρίου-Βελούχι 1-0
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 5 αγώνες)
Βόλος 15
Νίκη Βόλου 10
Ολυμπιακός Βόλου 10
Αμβρυσσέας 10
Αλμυρός 9 -4αγ.
Ρήγας Φεραίος 6 -4αγ.
Οπούντιος Μαρτίνου 6
Θήβα 5
Αστέρας Ιτέας 4 -4αγ.
Διγενής Νεοχωρίου 3 -4αγ.
Βελούχι 3 -4αγ.
Αχιλλέας Φαρσάλων 3
ΑΟ Σελλάνων 2

5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Παναρκαδικός-Αχαϊκή 2-0
Παλληξουριακός-Πανηλειακός 0-4
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-ΑΟΚ Πύλου 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη Καλαμάτα 0-0
Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο 4-0
ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος 1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 4 αγώνες)
Αστέρας Αμαλιάδας 12
Διαγόρας Βραχνέικων 9
Καλαμάτα 8
Αστέρας Βλαχιώτη 8
Πανηλειακός 8
Παναρκαδικός 6
ΠΑΟ Βάρδας 4
Αχαϊκή 4
Ζάκυνθος 4
Παλληξουριακός 3
ΑΟΚ Πύλου 1
Λεωνίδιο 0

6ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Διαγόρας Ρόδου-Κερατσίνι 2-0
Ιωνικός-Ιάλυσος 1-1
Λουτράκι-Ζευγολατιό 1-0
Πέλοψ Κιάτου-Προοδευτική 0-2
Εθνικός-Ενωση Ασπροπύργου 4-0
Ρεπό: Ρόδος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 4 αγώνες)
Εθνικός Πειραιώς 8
Διαγόρας 7 -3αγ.
Προοδευτική 7
Ένωση Ασπροπύργου 6
Ιάλυσος 6
Λουτράκι 6
Ιωνικός 5
Κερατσίνι 4 -3αγ.
Ρόδος 4 -3αγ.
Πέλοψ Κιάτου 1 -3αγ.
Ζευγολατιό 0

7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός 2-0
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός 1-0
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ερμιονίδα 1-0
Χαλκίδα-Ερμής Κιβερίου 3-0
Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων 0-0
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 4 αγώνες)
Αήττητος Σπάτων 10
Χαλκίδα 9
Ερμιονίδα 7
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 7
Ερμής Κιβερίου 5
Παναργειακός 4 -3αγ.
Ταμυναϊκός 4
Πανθηραϊκός 4
Αιολικός 3 -3αγ.
Θύελλα Ραφήνας 3 -3αγ.
Τριγλία Ραφήνας 0 -3αγ.

8ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Ιεράπετρα-Φωστήρας 0-0
Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0
Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος 2-5
Αγιος Ιερόθεος-ΑΟ Παλαιοχώρας 1-3
Ηλυσιακός-Αιγάλεω 3-0
Ρεπό: Κηφισιά

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 4 αγώνες)
Ηρόδοτος 10
Ιεράπετρα 7
Ηλυσιακός 5 -3αγ.
Ατσαλένιος 5
ΑΟ Παλαιοχώρας 5
Φωστήρας 5
Αιγάλεω 4 -3αγ.
Κηφισιά 3 -3αγ.
ΑΕ Μυλοποτάμου 2
Ερμής Ζωνιανών 1 -3αγ.
Αγιος Ιερόθεος 1
* Από τον Ερμή Ζωνιανών έχουν αφαιρεθεί 3 βαθμοί.
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top