Ανακοινώθηκαν τη Δευτέρα (23/10) από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας, της 2ης φάσης της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδος που θα γίνει (24-26/10). Ο ρέφερι, Μάνος Σκουλάς, από το Σύνδεσμο Θεσσαλίας, κλήθηκε να διαιτητεύσει την εντός έδρας αναμέτρηση της ΑΕΛ με την Παναχαϊκή στο AEL FC ARENA (Τετάρτη 25/10, 17:15). Βοηθοί του ο Αντώνης Δίπλαρης από την Καρδίτσα και ο Κώστας Βρούζος από τον σύνδεσμο Πιερίας. Τέταρτος θα είναι ο Δημήτρης Μαλούτας από την Ένωση Ημαθίας και τέλος παρατηρητής ορίστηκε ο Παναγιώτης Μαυρόπουλος από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί της 2ης αγωνιστικής των ομίλων:
Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2017
15.00 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος 
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Στεφούλης (Γρεβενών)
4ος: Τσετσίλας (Γρεβενών)

15.00 Κέρκυρα - Σπάρτη 
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Πασχάλης (Ηπείρου), Καραλής (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

17.15 Λεβαδειακός - Αιγινιακός 
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κορτέσης (Αθηνών), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

17.15 Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός 
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Καρακώστας (Λάρισας)
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

19.30 Λαμία - Καλλιθέα 
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρεντάς (Τρικάλων), Νταλούκας (Τρικάλων)
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2017
15.00 Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός 
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Πρέντζας (Δυτικής Αττικής)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)

15.00 Εργοτέλης - Ξάνθη 
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

17.15 Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός 
Διαιτητής: Κοδρολαίμης (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Μεσσήνης (Αχαΐας)
4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

17.15 Άρης - Πανιώνιος 
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

17.15 ΑΕΛ - Παναχαϊκή 
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

19.30 Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ 
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Κουλά (Ξάνθης), Έμπλιουκ (Ξάνθης)
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου 2017
15.00 Τρίκαλα - Ατρόμητος 
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Πάγουρας (Βοιωτίας)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

15.00 Αστέρας Τρίπολης - Κισσαμικός 
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Κακρίδης (Κορινθίας)

17.15 ΟΦΗ - Πλατανιάς 
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

19.30 Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ 
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Δεμερτζής (Πέλλας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)
4ος: Σιδηρόπουλος (Πέλλας)
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top