Με αφορμή την ολοκλήρωση της 2ης αγωνιστικής των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας, δείτε αναλυτικά αποτελέσματα βαθμολογίες και την επόμενη αγωνιστική.
1ος όμιλος
ΟΦΗ - Πλατανιάς 1-0
Απόλλων Σμύρνης - Ηρακλής 3-0 (α.α.)
Η βαθμολογία
1. ΟΦΗ 6 (4-0)
2. Πλατανιάς 3 (1-1)
3. Απόλλων Σμύρνης 3 (3-1)
4. Ηρακλής 0
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης
Ηρακλής Πλατανιάς
2ος όμιλος
Λεβαδειακός - Αιγινιακός 5-0
Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ 0-1
Η βαθμολογία
1. ΠΑΟΚ 6 (3-1)
2. Απόλλων Πόντου 3 (1-1)
3. Λεβαδειακός 3 (6-2)
4. Αιγινιακός 0 (0-6)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Απόλλων Πόντου - Λεβαδειακός
Αιγινιακός - ΠΑΟΚ
3ος όμιλος
Λαμία - Καλλιθέα 1-0
Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ 0-7
Η βαθμολογία
1. ΑΕΚ 6 (9-0)
2. Απόλλων Λάρισας 3 (2-8)
3. Λαμία 3 (1-2)
4. Καλλιθέα 0 (1-3)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Απόλλων Λάρισας - Λαμία
Καλλιθέα - ΑΕΚ
4ος όμιλος
Κέρκυρα - Σπάρτη 6-1
Τρίκαλα - Ατρόμητος 1-1
Η βαθμολογία
1. Ατρόμητος 4 (2-1)
2. Τρίκαλα 4 (4-2)
3. Κέρκυρα 3 (6-2)
4. Σπάρτη 0 (2-9)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Τρίκαλα - Κέρκυρα
Σπάρτη - Λεβαδειακός
5ος όμιλος
Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός 0-3
Αστέρας Τρίπολης - ΑΟΧ Κισσαμικός 2-1
Η βαθμολογία
1. Ολυμπιακός 6 (5-1)
2. Αστέρας Τρίπολης 3 (3-3)
3. Κισσαμικός 3 (2-2)
4. Αχαρναϊκός 0 (0-4)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Αχαρναϊκός - Αστέρας Τρίπολης
Κισσαμικός - Ολυμπιακός
6ος όμιλος
Εργοτέλης - Ξάνθη 2-4
Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός 2-0
Η βαθμολογία
1. Ξάνθη 6 (6-2)
2. Πανσερραϊκός 3 (2-2)
3. Παναιτωλικός 3 (2-2)
4. Εργοτέλης 0 (2-6)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Εργοτέλης - Παναιτωλικός
Πανσερραϊκός - Ξάνθη
7ος όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος 3-0
Άρης - Πανιώνιος 1-2
Η βαθμολογία
1. Πανιώνιος 4 (3-2)
2. ΠΑΣ Γιάννινα 4 (4-1)
3. Άρης 3 (2-2)
4. Παναιγιάλειος 0 (0-4)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιγιάλειος - Πανιώνιος
8ος όμιλος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός 1-2
ΑΕΛ - Παναχαϊκή 3-0
Η βαθμολογία
1. Παναθηναϊκός 6 (4-1)
2. ΑΕΛ 3 (3-2)
3. Παναχαϊκή 3 (1-3)
4. Αναγέννηση Καρδίτσας 0 (1-3)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ
Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός
1ος όμιλος
ΟΦΗ - Πλατανιάς 1-0
Απόλλων Σμύρνης - Ηρακλής 3-0 (α.α.)
Η βαθμολογία
1. ΟΦΗ 6 (4-0)
2. Πλατανιάς 3 (1-1)
3. Απόλλων Σμύρνης 3 (3-1)
4. Ηρακλής 0
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης
Ηρακλής Πλατανιάς
2ος όμιλος
Λεβαδειακός - Αιγινιακός 5-0
Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ 0-1
Η βαθμολογία
1. ΠΑΟΚ 6 (3-1)
2. Απόλλων Πόντου 3 (1-1)
3. Λεβαδειακός 3 (6-2)
4. Αιγινιακός 0 (0-6)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Απόλλων Πόντου - Λεβαδειακός
Αιγινιακός - ΠΑΟΚ
3ος όμιλος
Λαμία - Καλλιθέα 1-0
Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ 0-7
Η βαθμολογία
1. ΑΕΚ 6 (9-0)
2. Απόλλων Λάρισας 3 (2-8)
3. Λαμία 3 (1-2)
4. Καλλιθέα 0 (1-3)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Απόλλων Λάρισας - Λαμία
Καλλιθέα - ΑΕΚ
4ος όμιλος
Κέρκυρα - Σπάρτη 6-1
Τρίκαλα - Ατρόμητος 1-1
Η βαθμολογία
1. Ατρόμητος 4 (2-1)
2. Τρίκαλα 4 (4-2)
3. Κέρκυρα 3 (6-2)
4. Σπάρτη 0 (2-9)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Τρίκαλα - Κέρκυρα
Σπάρτη - Λεβαδειακός
5ος όμιλος
Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός 0-3
Αστέρας Τρίπολης - ΑΟΧ Κισσαμικός 2-1
Η βαθμολογία
1. Ολυμπιακός 6 (5-1)
2. Αστέρας Τρίπολης 3 (3-3)
3. Κισσαμικός 3 (2-2)
4. Αχαρναϊκός 0 (0-4)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Αχαρναϊκός - Αστέρας Τρίπολης
Κισσαμικός - Ολυμπιακός
6ος όμιλος
Εργοτέλης - Ξάνθη 2-4
Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός 2-0
Η βαθμολογία
1. Ξάνθη 6 (6-2)
2. Πανσερραϊκός 3 (2-2)
3. Παναιτωλικός 3 (2-2)
4. Εργοτέλης 0 (2-6)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Εργοτέλης - Παναιτωλικός
Πανσερραϊκός - Ξάνθη
7ος όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος 3-0
Άρης - Πανιώνιος 1-2
Η βαθμολογία
1. Πανιώνιος 4 (3-2)
2. ΠΑΣ Γιάννινα 4 (4-1)
3. Άρης 3 (2-2)
4. Παναιγιάλειος 0 (0-4)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιγιάλειος - Πανιώνιος
8ος όμιλος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός 1-2
ΑΕΛ - Παναχαϊκή 3-0
Η βαθμολογία
1. Παναθηναϊκός 6 (4-1)
2. ΑΕΛ 3 (3-2)
3. Παναχαϊκή 3 (1-3)
4. Αναγέννηση Καρδίτσας 0 (1-3)
Η επόμενη αγωνιστική (3η)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ
Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός