Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 6ης, 8ης και 9ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας.
1ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Ελπίς Σκουτάρεως-ΑΕ Διδυμότειχου 0-2
Ορφέας Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-0
Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Άρης Αβάτου 1-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού 0-1
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

2ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 5-1
Καμπανιακός-Νάουσα 0-1
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας 2-0
Ηρακλής-Μακεδονικός 1-0
Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας 2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας 2-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός 2-1
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Θεσπρωτός-ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-1
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-3
Δόξα Κρανούλας-Νέος Αμφίλοχος 0-3
Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου 2-0
Καστοριά-Σκουφάς Κομποτίου 3-1
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Παραποτάμου 0-2
Ρεπό: Πανλευκάδιος

4ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας-Οπούντιος Μαρτίνου 1-0
ΝΠΣ Βόλος-Αμβρυσσέας Δίστομου 3-1
Διγενής Νεοχωρίου-Ρήγας Φεραίος 0-0
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου 1-1
ΑΠΟΚ Βελούχι-ΑΟ Σελλάνων 1-2
Αλμυρός-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0
Ρεπό: Θήβα

5ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός 2-0
Καλαμάτα-Ζάκυνθος 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Αχαϊκή 2-2
Λεωνίδιο-Τσικλητήρας Πύλου 0-2
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός 2-1
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός 1-0

6ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Διαγόρας-ΑΟ Ζευγολατιού 2-0
Κερατσίνι-Προοδευτική 0-1
Ασπρόπυργος-Ιάλυσος 1-1
Πέλοπας Κιάτου-Ρόδος 1-1
Εθνικός-ΑΟ Λουτρακίου 2-0
Ρεπό: Ιωνικός

7ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Αιολικός-Αήττητος Σπάτων 0-2
Ταμυναϊκός-Ένωση Ερμιονίδας 0-3
Παναργειακός-Τριγλία Ραφήνας 0-0
Πανθηραϊκός-Χαλκίδα 2-2
Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου 2-2
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

8ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Ηλυσιακός-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0
Αιγάλεω-Ηρόδοτος 1-2
ΑΟ Παλαιόχωρας-Φωστήρας 0-0
Ερμής Ζωνιανών-Κηφισιά 2-1
Άγιος Ιερόθεος-Ατσαλένιος 1-2
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top