Ανακοινώθηκαν τη Δευτέρα (27/11) από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας, της 2ης φάσης της 3ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδος που θα γίνει το τριήμερο 28-30 Νοεμβρίου 2017. Ο 34χρονος ρέφερι, Βαγγέλης Γρατσάνης, από το Σύνδεσμο Τρικάλων, κλήθηκε να διαιτητεύσει την εκτός έδρας αναμέτρηση της ΑΕΛ με την Αναγέννηση Καρδίτσας στο Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας (Τετάρτη 29/11, 19:30). Βοηθοί του ο Θοδωρής Νταλούκας επίσης από τα Τρίκαλα και ο Νίκος Τσιότσιος από τον σύνδεσμο Μακεδονίας. Τέταρτος θα είναι ο Στάθης Γκορτσίλας επίσης από την Ένωση Μακεδονίας και τέλος παρατηρητής ορίστηκε ο Γρηγόρης Λέφας από την Ε.Π.Σ. Πιερίας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί της 3ης αγωνιστικής των ομίλων:
Τρίτη 28 Νοεμβρίου 2017
15:00 Σπάρτη - Ατρόμητος
Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)
4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

15:00 ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

17:15 Πανσερραϊκός - Ξάνθη
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος: Μαλουτας (Ημαθίας)

17:15 Απόλλων Λάρισας - Λαμία
Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

19:30 Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2017
15:00 Αιγινιακός - ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

17:15 Τρίκαλα - Κέρκυρα
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

17:15 ΑΟΧ-Κισσαμικός - Ολυμπιακός
Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αιναλης (Μακεδονίας)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

19:30 Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)
4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

19:30 Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)
4ος: Αδαμόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου 2017
15:00 Εργοτέλης - Παναιτωλικός
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

17:15 Παναιγιάλειος - Πανιώνιος
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας)
4ος: Κολυτας (Κέρκυρας)

17:15 Απόλλων Καλαμαριάς - Λεβαδειακός
Διαιτητής: Φωτιας (Πέλλας)
Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

19:30 Καλλιθέα - ΑΕΚ
Διαιτητής: Γκαμάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top