Mε το ισόπαλο σκορ 1-1, ολοκληρώθηκε ο αγώνας ανάμεσα στην ΑΕΛ U-20 απέναντι στην ομάδα U-20 της Κέρκυρας, που έγινε στο πλαίσιο της 10ης εξ αγωνιστικής της Superleague U-20, στις αθλητικές εγκαταστάσεις της ΕΠΣ Κέρκυρας (Κανόνι). Η Κέρκυρα προηγήθηκε στο 56 λεπτό με γκολ του Τάσου Νικολούδη και η ΑΕΛ ισοφάρισε με σουτ του Βαγγέλη Νούσια στο 81 λεπτό.
Κέρκυρα U-20: Θανάσουλας, Βλάχος, Αθανασίου, Παναγιωτίδης, Αποστολίδης, Κέντρος, Τσάνης (36′ Μπάρδος), Ντα Σίλβα, Νικολούδης, Μίσκου, Σπάχιου (70′ Λάμπογλου – 75′ Τρεπεκλής).

ΑΕΛ U-20: Σαφαρίκας, Πλατάνας, Βαφειάδης, Γαλεάδης (60′ Γκαλγκανόπουλος), Δερμιτζάκης, Μακρής (79′ Μασούρας), Νούσιας, Μορφάκης (69′ Καραλής), Κυρμιτσής, Καλούσης, Καραθάνος.