Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 20ης, 21ης, 24ης και 28ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος – 21η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου-Αετός Ορφανού 1-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου 0-1
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών 1-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-2
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ελπίς Σκουτάρεως 1-0
Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης 2-2

2ος όμιλος – 28η αγωνιστική
Πιερικός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-3
Ηρακλής-ΑΠΕ Λαγκαδά 3-0
Καμπανιακός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 3-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Κιλκισιακός 0-3
Νάουσα-Εδεσσαϊκός 0-0
Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Καρδίας 2-1
Μακεδονικός-ΑΕ Καρίτσας 1-0
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

3ος όμιλος – 24η αγωνιστική
Ερμής Αμυνταίου-ΑΕΠ Καραγιαννίων 4-1
Νέος Αμφίλοχος-Σκουφάς Κομποτίου 2-0
Θεσπρωτός-Αστέρας Παραποτάμου 3-0
ΑΕ Λευκίμμης-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0
Δόξα Κρανούλας-Πανλευκάδιος 2-0
Καστοριά-Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α
Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

4ος όμιλος – 24η αγωνιστική
Ολυμπιακός Βόλου-Οπούντιος Μαρτίνου 6-0
Ρήγας Φεραίος-ΑΟ Σελλάνων 1-0
Αστέρας Ιτέας-Αχιλλέας Φαρσάλων 3-2
ΝΠΣ Βόλος-ΓΣ Αλμυρού 2-2
Διγενής Νεοχωρίου-Θήβα 1-0
ΑΠΟΚ Βελούχι-Νίκη Βόλου 0-5
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος – 20η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Τσικλητήρας Πύλου 2-0
Αχαϊκή-Πανηλειακός 0-1
Ζάκυνθος-Παναρκαδικός 2-1
Λεωνίδιο-ΠΑΟ Βάρδας 0-2
Καλαμάτα-Διαγόρας Βραχνέικων 2-2
Αστέρας Αμαλιάδας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-0

6ος όμιλος – 20η αγωνιστική
ΑΟ Λουτράκι-Προοδευτική 1-2
Ρόδος-ΑΟ Ζευγολατιού 4-0
Κερατσίνι-Ιωνικός 2-1
Ασπρόπυργος-Διαγόρας 1-0
Πέλοπας Κιάτου-Εθνικός 0-2
Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος – 20η αγωνιστική
Χαλκίδα-Αήττητος Σπάτων 2-0
Τριγλία Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου 1-0
Αιολικός-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-1
Ταμυναϊκός-Θύελλα Ραφήνας 0-2
Παναργειακός-Πανθηραϊκός 0-0
Ρεπό: Ερμιονίδα

8ος όμιλος – 20η αγωνιστική
Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 0-1
Κηφισιά-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-1
Αιγάλεω-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηλυσιακός 0-2
Ερμής Ζωνιανών-Άγιος Ιερόθεος 1-3
Ρεπό: Φωστήρας
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top