Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 1ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Καβάλα 0-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου - ΠΑΟ Κοσμίου 1-0
Κεραυνός Πέρνης - Ασπίδα Ξάνθης 0-1
Αετός Ορφανού - Ορφέας Ξάνθης 2-3
Άρης Αβάτου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-0
Αλέξανδρος Κιλκίς - Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Πανσερραϊκός - Α.Ε. Καλαμπακίου 4-0

2ος όμιλος (1η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΠΟ Τρίγλιας 0-2
Λαγκαδάς - Ερμής Αμυνταίου 0-0
Αλμωπός Αριδαίας - Μακεδονικός 2-0
Άρης Παλαιοχωρίου - Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Bέροια - Γιαννιτσά 1-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Εδεσσαϊκός 0-0
Μελιτέας Μελίτης - Αγροτικός Αστέρας 1-1

3ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα - Τηλυκράτης 1-1
Θεσπρωτός - Κρόνος Αργυράδων 0-0
Α.Ο. Φλωριάδας - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-1
Αχέρων Καναλακίου - Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Γρεβενά Αεράτα - Σούλι Παραμυθιάς 0-5
Μακεδονικός Σιάτιστας - Ναυπακτιακός Αστέρας 1-2
Ρεπό: Α.Ε. Λευκίμμης

4ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων - Στυλίδα 2-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Φωκικός 2-1
Νίκη Βόλου - Θησέας Αγριάς 5-0
Αλμυρός - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1
Απόλλων Μακρυχωρίου - Πιερικός 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ολυμπιακός Βόλου 1-2
Αστέρας Ιτέας - Μετέωρα 0-2

5ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά - Κερατσίνι 1-1
Α.Ε. Νεάπολης - Γιούχτας 1-2
Εθνικός - Προοδευτική 3-1
Επισκοπή - Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-1
Παλαιόχωρα - Ατσαλένιος 0-1
Ιωνικός - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Διαγόρας - Παναιγιάλειος 3-0
Διαγόρας Βραχνέικων - ΠΑΟ Βάρδας 1-2
Νίκη Τραγανού - Αστέρας Αμαλιάδας 1-1
Θύελλα Ραφήνας - Πανηλειακός 2-1
Ιάλυσος - Παλληνιακός AΝΑΒΟΛΗ
(29/9) Πανμοβριακός - Φοίβος Κρεμαστής 0-0
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Χαραυγιακός - Αιολικός 1-1
Άγιοι Ανάργυροι - Άγιος Ιερόθεος 1-0
Απόλλων Ερέτριας - Ηλυσιακός ANABOΛΗ
Κόρινθος - Πανθηραϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Θύελλα Καμαρίου - Αιγάλεω ΑΝΑΒΟΛΗ
(29/9) Καλλιθέα - Χαλκίδα 0-0

8ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Ερμιονίδα - Παναρκαδικός 2-0
Μανδραϊκός - Α.Ο. Κατασταρίου 0-0
Λέρνα - Καλαμάτα 0-1
Πάμισσος Μεσσήνης - Πέλλανας Καστορείου 1-2
Αστέρας Βλαχιώτη - Ασπρόπυργος 0-4
Αμβρυσσέας - Παναργειακός 0-1
Α.Ο. Εικοσιμίας - Α.Ο. Υπάτου 0-2
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top