Δείτε ποίοι είναι οι όμιλοι που προέκυψαν μετά την κλήρωση που έγινε για το Κύπελλο Ελλάδας, καθώς επίσης και το αναλυτικό πρόγραμμα στον όμιλο της ΑΕΛ και στους υπόλοιπους 7 ομίλους. Οι αναμετρήσεις για την πρώτη αγωνιστική θα διεξαχθούν 25-26-27 Σεπτεμβρίου 2018, η 2η αγωνιστική 30-31/10-01/11 και η τρίτη αγωνιστική 4-5-6 Δεκεμβρίου 2018. Αναλυτικά το πρόγραμμα στον 8ο όμιλο
1η αγωνιστική (25-27/09)
Πανιώνιος-ΑΕΛ
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου

2η αγωνιστική 30-31-10/-01-11
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
ΑΕΛ-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική 04-06/12
Απόλλων Πόντου-ΑΕΛ
Ηρόδοτος-Πανιώνιος


1ος όμιλος: Ατρόμητος, ΠΑΣ Γιάννινα, Ηρακλής, Θύελλα Καμαρίου
1η αγωνιστική
Aτρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής

2η αγωνιστική
Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου

3η αγωνιστική
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος

2ος όμιλος: ΑΕΚ, Λαμία, Απόλλων Λάρισας, Βόλος ΝΠΣ
1η αγωνιστική
ΑΕΚ-Λαμία
ΝΠΣ Βόλος-Απόλλων Λάρισας

2η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-ΝΠΣ Βόλος

3η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ

3ος όμιλος: Παναιτωλικός, Παναθηναϊκός, ΑΟΧ/Κισσαμικός, ΟΦ Ιεράπετρας 
1η αγωνιστική
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Κισσαμικός

2η αγωνιστική
Κισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα

3η αγωνιστική
Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Παναιτωλικός

4ος όμιλος: ΠΑΟΚ, Άρης, Εργοτέλης, Αήττητος Σπάτων
1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Άρης
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης

2η αγωνιστική
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική
Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ

5ος όμιλος: Ολυμπιακός, Λεβαδειακός, Παναχαϊκή, Άρης Αβάτου
1η αγωνιστική
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή

2η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου

3η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός

6ος όμιλος: Αστέρας Τρίπολης, Απόλλων Σμύρνης, Τρίκαλα, Απόλλων Παραλιμνίου
1η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα

2η αγωνιστική
Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου

3η αγωνιστική
Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης

7ος όμιλος: Ξάνθη, ΟΦΗ, Κέρκυρα, Νίκη Βόλου
1η αγωνιστική
Ξάνθη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Κέρκυρα

2η αγωνιστική
Κέρκυρα-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου

3η αγωνιστική
Κέρκυρα-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top