Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε ο αγώνας Super League U-19 ανάμεσα στην ΑΕΛ και τον Παναθηναϊκό, που έγινε στο Στάδιο Αλκαζάρ. ΑΕΛ και Παναθηναϊκός αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 σε παιχνίδι για την 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κ19. Ο Παναθηναϊκός άνοιξε το σκορ μόλις στο 3ο λεπτό με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σέχου και στο 36ο λεπτό του αγώνα η ΑΕΛ ισοφάρισε με σουτ του Ζιάκα στην κλειστή γωνία του τερματοφύλακα του Παναθηναϊκού, Χριστογεώργου. ΑΕΛ (Γιάννης Τσακμακίδης): Σουλούκος, Πλατάνας, Μαλάκος, Χ. Φουρκιώτης, Τάρτας, Μπάμης, Βαφειάδης (80′ Κοτσιανούλης), Καμπέρης, Ζιάκας, Δάκτυλας (70′ Μουξιός), Χαλάτσης (75′ Μ. Φουρκιώτης).

Παναθηναϊκός (Σωτήρης Συλαϊδόπουλος): Χριστογέωργος, Βαγιαννίδης, Ζερβόπουλος, Σαντικάι, Παρασκευόπουλος (46′ Καραγιάννης), Σκεντεράι, Σερπέζης (70′ Τζαβίδας), Ηλιάδης (65′ Καλομοίρης), Αθανασακόπουλος, Ζαγαρίτης, Σέχου.