Το aelole.gr σας παραθέτει το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των τμημάτων της ΑΕΛ σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ και Baseball, το διήμερο 20-21 Οκτωβρίου 2018, ώστε να γνωρίζουν οι φίλοι των «βυσσινί» πού παίζει η ομάδα, που θα πάνε και τι θα δούνε...
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ-Λαμία
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 20/10-20:30
ΓΗΠΕΔΟ: AEL FC ARENA
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, Novasports 1 HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ U-19-Λαμία U-19
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-19
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΟΚ U-17-ΑΕΛ U-17
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 20/10-13:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικό κέντρο Lolas
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-17
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Άρης Θεσσαλονίκης-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-16:00
ΓΗΠΕΔΟ: Τριανδρίας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α' Εθνικής Γυναικών
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΛ-Φαλώρεια Τρικάλων
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-19:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Ολυμπιακός Καρδίτσας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-15:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αγίου Θωμά Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α2' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Σπορτ Ακαδημία
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 20/10-17:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Αργώ Βόλου
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-15:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Κύπελλο Ε.Σ.ΠΕ.ΚΕ.Λ. Ανδρών
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Φθία Λαμίας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 20/10-17:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: 33ο Δημοτικό Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Εφήβων
Baseball: ΑΕΛ-Άρης Θεσσαλονίκης
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-13:30
Γήπεδο: Μητσιμπόνα/Ρίψεων
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Φιλικός Αγώνας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 20/10-20:30
ΓΗΠΕΔΟ: AEL FC ARENA
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, Novasports 1 HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ U-19-Λαμία U-19
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-19
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΟΚ U-17-ΑΕΛ U-17
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 20/10-13:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικό κέντρο Lolas
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-17
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Άρης Θεσσαλονίκης-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-16:00
ΓΗΠΕΔΟ: Τριανδρίας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α' Εθνικής Γυναικών
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΛ-Φαλώρεια Τρικάλων
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-19:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Ολυμπιακός Καρδίτσας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-15:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αγίου Θωμά Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α2' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Σπορτ Ακαδημία
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 20/10-17:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Αργώ Βόλου
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-15:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Κύπελλο Ε.Σ.ΠΕ.ΚΕ.Λ. Ανδρών
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Φθία Λαμίας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 20/10-17:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: 33ο Δημοτικό Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Εφήβων
Baseball: ΑΕΛ-Άρης Θεσσαλονίκης
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 21/10-13:30
Γήπεδο: Μητσιμπόνα/Ρίψεων
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Φιλικός Αγώνας