Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 2ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Καβάλα - Κεραυνός Πέρνης 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου - Αετός Ορφανού 1-4
Ασπίδα Ξάνθης - Άρης Αβάτου 0-3
Ορφέας Ξάνθης - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Πανσερραϊκός 0-1
Νέστος Χρυσούπολης - Α.Ε. Καλαμπακίου 2-2

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Λαγκαδάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
ΠΟ Τρίγλιας - Αλμωπός Αριδαίας 3-0
Ερμής Αμυνταίου - Άρης Παλαιοχωρίου 1-3
Μακεδονικός - Βέροια 2-1
Νίκη Αγκαθιάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1
Γιαννιτσά - Μελιτέας Μελίτης 4-0
Εδεσσαϊκός - Αγροτικός Αστέρας 2-1

3ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης - Μακεδονικός Φούφα 2-2
Τηλυκράτης - Θεσπρωτός 1-0
Κρόνος Αργυράδων - Αχέρων Καναλακίου 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Γρεβενά Αεράτα 2-0
Θρίαμβος Σερβιανών - Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0
Σούλι Παραμυθίας - Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 (ΦΩΤΟ)
Ρεπό: Α.Ο. Φλωριάδας

4ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Φωκικός - Αλμυρός 0-0
Θησέας Αγριάς - Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1
Αναγέννηση Καρδίτσας - Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Πιερικός - Αστέρας Ιτέας 2-2
Ολυμπιακός Βόλου - Μετέωρα 2-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Α.Ο. Σελλάνων 0-1
(6/10) Στυλίδα - Νίκη Βόλου 1-4

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Αμπελακιακός - Ατρόμητος Πειραιά 2-1
Κερατσίνι - Α.Ε. Νεάπολης 1-0
Γιούχτας - Ιωνικός 2-0
Προοδευτική - Επισκοπή 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Παλαιόχωρα 0-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ατσαλένιος 0-0
Ρεπό: Εθνικός

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Φοίβος Κρεμαστής - Πανηλειακός 1-2
Παλληνιακός - Νίκη Τραγανού 3-0
ΠΑΟ Βάρδας - Πανμοβριακός 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας - Θύελλα Ραφήνας 0-2
Αχαρναϊκός - Διαγόρας 0-1
(6/10) Παναιγιάλειος - Ιάλυσος 0-2
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

7ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου - Χαραυγιακός 3-1
Άγιος Ιερόθεος - Πανθηραϊκός 4-3
Αιολικός - Καλλιθέα 2-1
Αιγάλεω - Απόλλων Ερέτριας 3-0
Χαλκίδα - Κόρινθος 1-0
Ηλυσιακός - Άγιοι Ανάργυροι 0-0

8ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Ασπρόπυργος - Α.Ο. Εικοσιμίας 7-0
Παναργειακός - Α.Ο. Υπάτου 2-1
Μανδραϊκός - Ερμιονίδα 0-0
Παναρκαδικός - Λέρνα 2-0
Α.Ο. Κατασταρίου - Πάμισσος Μεσσήνης 3-0
Καλαμάτα - Αστέρας Βλαχιώτη 1-0
Πέλλανας Καστορείου - Αμβρυσσέας 2-2
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top