Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 3ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος ομιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-Κεραυνός Πέρνης 1-0
Αετός Ορφανού-Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0
Άρης Αβάτου-ΑΟ Καβάλα 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-ΠΑΟ Κοσμίου 0-0
Πανσερραϊκός-Ασπίδα Ξάνθης 4-1
ΑΕ Καλαμπακίου-Ορφέας Ξάνθης 1-2
Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 4-2

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Βέροια-ΠΟ Τρίγλιας 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων-Ερμής Αμυνταίου 0-0
Μελιτέας Μελίτης-Μακεδονικός 3-2
Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Εδεσσαϊκος-ΑΣ Γιαννιτσά 1-2

3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα-Θεσπρωτός 2-1
ΑΟ Φλωριάδας-ΑΕ Λευκίμμης 0-4
Αχέρων Καναλακίου-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-1
Μακεδονικός Σιάτιστα-Κρόνος Αργυράδων 0-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Σούλι Παραμυθιάς-Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου 1-1
ΓΣ Αλμυρός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίδας 1-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φωκικός 2-1
Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς 1-0
ΑΣ Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0
Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός 5-1

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά-ΑΕ Νεάπολης 1-0
Εθνικός Πειραιά-Αμπελακιακός 1-0
Ιωνικός-Κερατσίνι 0-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Γιούχτας 0-2
ΠΟ Ατσαλένιου-Προοδευτική 1-0
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0
Ρεπό: Επισκοπή

6ος όμιλος
Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος 0-1
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός 2-0
Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος 1-4
Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός 0-3
Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας 3-2
Φοίβος Κρεμαστής-Αστέρας Αμαλιάδας 0-0
Ρεπό: Πανμοβριακός Ριόλου

7ος όμιλος
Χαραυγιακός-Καλλιθέα 2-0
Απόλλων Ερέτριας-Θύελλα Καμαρίου 1-4
ΠΑΣ Κόρινθος-Αιολικός 0-1
Άγιοι Ανάργυροι-Αιγάλεω 1-1
Άγιος Ιερόθεος-ΑΟ Χαλκίδας 3-0
Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός 2-0

8ος όμιλος
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας 1-0
Πάμισος-Μανδραϊκός 1-2
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου 0-0
ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα 0-4
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας 0-1
Παναργειακός-Ασπρόπυργος 1-0 
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top