Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 4ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας.
1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού - Απόλλων Παραλιμνίου 2-1
Κεραυνός Πέρνης - Άρης Αβάτου 3-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Αλέξανδρος Κιλκίς 0-3
Καβάλα - Πανσερραϊκός 4-0
ΠΑΟ Κοσμίου - Α.Ε. Καλαμπακίου 2-0
Ασπίδα Ξάνθης - Νέστος Χρυσούπολης 0-4
Ορφέας Ξάνθης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-1

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Άρης Παλαιοχωρίου - ΠΑΟ Κουφαλίων 4-2
Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια 1-1
Λαγκαδάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0
ΠΟ Τρίγλιας - Μελιτέας Μελίτης 2-0
Ερμής Αμυνταίου - Αγροτικός Αστέρας 0-3
Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός 1-0
Νίκη Αγκαθιάς - Γιαννιτσά 2-0

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Θεσπρωτός - Αχέρων Καναλακίου 1-0
Α.Ε. Λευκίμμης - Γρεβενά Αεράτα 4-0
Τηλυκράτης - Μακεδονικός Σιάτιστας 3-1
Κρόνος Αργυράδων - Σούλι Παραμυθιάς 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Α.Ο. Φλωριάδας - Μακεδονικός Φούφα 0-3 ά.α.
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αλμυρός - Α.Ο. Σελλάνων 2-1
Νίκη Βόλου - Απόλλων Μακρυχωρίου 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1
Στυλίδα - Αστέρας Ιτέας 0-0
Φωκικός - Μετέωρα 0-2
Θησέας Αγριάς - Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός 0-2

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Εθνικός - Ατρόμητος Πειραιά 2-1
Α.Ε. Νεάπολης - Ιωνικός 0-0
Αμπελακιακός - Επισκοπή 1-4
Κερατσίνι - Παλαιόχωρα 3-0
Γιούχτας - Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-0
Προοδευτική - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2
Ρεπό: Ατσαλένιος

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
ΠΑΟ Βάρδας - Αστέρας Αμαλιάδας 2-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Διαγόρας 1-1
Ιάλυσος - Νίκη Τραγανού 3-0
Αχαρναϊκός - Πανμοβριακός 1-0
Παναιγιάλειος - Θύελλα Ραφήνας 2-1
Παλληνιακός - Φοίβος Κρεμαστής 2-1
Ρεπό: Πανηλειακός

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αιγάλεω - Πανθηραϊκός 2-1
Ηλυσιακός - Χαλκίδα 2-0
Απόλλων Ερέτριας - Χαραυγιακός 1-0
Καλλιθέα - Κόρινθος 0-0
Θύελλα Καμαρίου - Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Αιολικός - Άγιος Ιερόθεος 1-0

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Α.Ο. Κατασταρίου - Α.Ο. Υπάτου 1-2
Καλαμάτα - Παναργειακός 2-0
Πέλλανας Καστορείου - Ασπρόπυργος 0-1
Πάμισσος Μεσσήνης - Ερμιονίδα 1-1
Λέρνα - Αστέρας Βλαχιώτη 0-2
Μανδραϊκός - Αμβρυσσέας 1-0
Παναρκαδικός - Α.Ο. Εικοσιμίας 3-0
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top