H Super League γνωστοποίησε το πρόγραμμα των αγώνων από την 7η έως την 11η αγωνιστική. Δείτε τις ημέρες και ώρες με το αναλυτικό πρόγραμμα (7η-11η αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League 2018-2019. Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 7η έως την 11η αγωνιστική:
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2018
16:00 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός («Ζωσιμάδες») NOVA
19:00 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ («Γ. Καμάρας») ΕΡΤ
20:30 ΑΕΛ-Λαμία (AEL FC Arena) NOVA

Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2018
18:15 Λεβαδειακός-Ξάνθη (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
19:00 Άρης-ΠΑΟΚ («Κλ. Βικελίδης») ΕΡΤ
20:30 ΟΦΗ-Ολυμπιακός («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA

Δευτέρα 22 Οκτωβρίου 2018
19:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2018
17:15 ΑΕΛ-ΟΦΗ (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Λαμία-Λεβαδειακός (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 ΑΕΚ-Άρης (ΟΑΚΑ) NOVA

Κυριακή 28 Οκτωβρίου 2018
17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναιτωλικός-Αστέρας Τριπ. (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Γηπ. Τούμπας) NOVA

Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018
19:00 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης («Γ. Καραϊσκάκης») NOVA

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 3 Νοεμβρίου 2018
16:00 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
17:15 Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός-ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία («Ζωσιμάδες») NOVA
19:00 Άρης-Ολυμπιακός («Κλ. Βικελίδης») ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA

Δευτέρα 5 Νοεμβρίου 2018
19:30 Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη («Θ. Κολοκοτρώνης») NOVA

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018
17:15 ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Ξάνθη-Πανιώνιος (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός-ΟΦΗ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος (ΟΑΚΑ) NOVA
17:15 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Γηπ. Τούμπας) NOVA
19:00 Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός («Γ. Καραϊσκάκης») NOVA

Δευτέρα 12 Νοεμβρίου 2018
19:00 Απόλλων Σμύρνης-Αρης («Γ. Καμάρας») ΕΡΤ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018
16:00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
17:15 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ («Θ. Κολοκοτρώνης») NOVA
19:00 Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ-Ξάνθη (Γηπ. Τούμπας) NOVA

Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2018
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός («Ζωσιμάδες») NOVA
19:00 Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ-Αρης («Θ. Βαρδινογιάννης») NOVA

Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2018
19:30 Πανιώνιος-Λαμία (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top