Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 7ης και 8ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Α.Ε. Καλαμπακίου - Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Πανσερραϊκός - Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Αλέξανδρος Κιλκίς - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
Άρης Αβάτου - Ορφέας Ξάνθης 1-0
Αετός Ορφανού - Ασπίδα Ξάνθης 3-1
Κεραυνός Πέρνης - ΠΑΟ Κοσμίου 1-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Καβάλα 0-6

2ος όμιλος (8η αγωνιστική) 
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Γιαννιτσά 1-0
Βέροια - Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Άρης Παλαιοχωρίου - Μακεδονικός 2-0
Αλμωπός Αριδαίας - Ερμής Αμυνταίου 2-0
Λαγκαδάς - ΠΟ Τρίγλιας 0-0
Μελιτέας Μελίτης - Εδεσσαϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ

3ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Ναυπακτιακός Αστέρας - Μακεδονικός Φούφα 1-1
Α.Ο. Φλωριάδας - Κρόνος Αργυράδων 0-0
Μακεδονικός Σιάτιστας - Σούλι Παραμυθιάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Γρεβενά Αεράτα - Θρίαμβος Σερβιανών ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχέρων Καναλακίου - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. Λευκίμμης - Τηλυκράτης ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Μετέωρα - Α.Ο. Σελλάνων 4-2
Αστέρας Ιτέας - Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Πιερικός 1-2
Απόλλων Μακρυχωρίου - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
Νίκη Βόλου - Φωκικός 5-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Στυλίδα 5-1
Αλμυρός - Θησέας Αγριάς ΑΝΑΒΟΛΗ

5ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Ατσαλένιος - Ατρόμητος Πειραιά 1-1
Παλαιοχώρα - Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-4
Επισκοπή - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2
Εθνικός - Γιούχτας 3-1
Αμπελακιακός - Κερατσίνι 0-1
(17.00) Ιωνικός - Προοδευτική
Ρεπό: Α.Ε. Νεάπολης

6ος όμιλος (8η αγωνιστική) 
Πανηλειακός - Διαγόρας 0-2
Πανμοβριακός - Αστέρας Αμαλιάδας 1-0
Νίκη Τραγανού - ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Διαγόρας Βραχνέικων - Παλληνιακός 2-2
Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος 3-0
Θύελλα Ραφήνας - Φοίβος Κρεμαστής 4-1
Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος (7η αγωνιστική) 
Αιολικός - Θύελλα Καμαρίου 4-2
Πανθηραϊκός - Άγιοι Ανάργυροι 0-0
Ηλυσιακός - Κόρινθος 2-0
Χαλκίδα - Απόλλων Ερέτριας 4-1
Αιγάλεω - Καλλιθέα 1-0
Χαραυγιακός - Άγιος Ιερόθεος 0-0

8ος όμιλος (8η αγωνιστική) 
Μανδραϊκός - Παναρκαδικός 3-3
Α.Ο. Υπάτου - Ερμιονίδα 0-0
Αμβρυσσέας - Ασπρόπυργος 0-0
(17.30) Αστέρας Βλαχιώτη - Πέλλανας Καστορείου
Πάμισσος Μεσσήνης - Καλαμάτα ΔΙΑΚΟΠΗ
Α.Ο. Εικοσιμίας - Παναργειακός ΑΝΑΒΟΛΗ
Λέρνα - Α.Ο. Κατασταρίου ΑΝΑΒΟΛΗ
 
ΑΕΛ © 2013. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top