Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές, βοηθοί διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας, για την 3η αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος που θα γίνει το τριήμερο 18 έως τις 20 Δεκεμβρίου 2018. Ο 33χρονος ρέφερι, Γιώργος Βρέσκας, που διαθέτει συνεργείο με συναγερμούς, με έδρα τη Βέροια, από το Σύνδεσμο Πιερίας, κλήθηκε να διαιτητεύσει την εκτός έδρας αναμέτρηση της ΑΕΛ με τον Απόλλωνα Πόντου στο γήπεδο Καλαμαριάς, που θα γίνει την Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018, στις 19:30. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο συγκεκριμένος διαιτητής είχε σφυρίξει την ΑΕΛ την σεζόν 2018-2019 στην εκτός έδρας ήττα με 2-0 στο γήπεδο Περιστερίου, για το πρωτάθλημα της Superleague από τον Ατρόμητο (22/09/2018).
Βοηθοί του ο Σπύρος Βασιλόπουλος από τον σύνδεσμο Έβρου και ο Γιώργος Χατζηνάκος από την ΕΠΣ Δράμας. Τέταρτος θα είναι ο Κώστας Πουλικίδης από την Ένωση Δράμας και τέλος παρατηρητής ορίστηκε ο Γιώργος Μπίκας από την Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Κυπέλλου και οι ορισμοί:
Τρίτη 18 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Ηρόδοτος - Πανιώνιος
Διαιτητής Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)
4ος: Τεβεκέλης (Μεκεδονίας)

15:00 Ιεράπετρα - Παναιτωλικός
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας) Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Κάτοικος (Αθηνών)

17:15 Απόλλων Παραλιμνίου - Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Απτόσογλου, Ακρίβος (Αθηνών)
4ος: Περάκης (Αθηνών)

19:30 Ηρακλής - ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής)
4η: Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής)

Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Κέρκυρα - ΟΦΗ
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Μωυσιάδης (Ηπείρου)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας - Λευκάδας)

15:00 Νίκη Βόλου - Ξάνθη
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Πανυτσίδης (Κοζάνης)

15:00 Άρης Αβάτου - Ολυμπιακός
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κολοσιώνης, Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας)
4ος: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

15:30 ΑΟΧ/Κισσαμικός - Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Νικολακάκης, Παπαδάκης (Ηρακλείου)
4ος: Γκάμαρης (Αθηνών)

17:15 Θύελλα Καμαρίου - Ατρόμητος
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
4ος: Νεοφυτιάδης (Κορίνθου)

19:30 Απόλλων Πόντου - ΑΕΛ
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Απόλλων Λάρισας - Λαμία
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής)
4ος: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

15:00 Βόλος - ΑΕΚ
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

15:00 Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας - Λευκάδας), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

17:15 Εργοτέλης - Άρης
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Φλώρινας), Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)

17:15 Αήττητος Σπάτων - ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Μπαλτάς, Μεϊντανάς (Αχαΐας)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

19:30 Παναχαϊκή - Λεβαδειακός
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Γκάγκας (Λάρισας)
4η: Τσιοφλίκη (Λάρισας).
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top