Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 10ης και 11ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Ξάνθης 3-1
Ασπίδα Ξάνθης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
ΠΑΟ Κοσμίου - Νέστος Χρυσούπολης 0-3
Καβάλα - Α.Ε. Καλαμπακίου 3-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Πανσερραϊκός 0-4
Κεραυνός Πέρνης - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-0
Άρης Αβάτου - Αετός Ορφανού 0-0

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός - Γιαννιτσά 1-0
Ερμής Αμυνταίου - Εδεσσαϊκός 0-0
ΠΟ Τρίγλιας - Αγροτικός Αστέρας 1-0
Λαγκαδάς - Μελιτέας Μελίτης 5-0
Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Κυμίνων 3-1
Βέροια - Άρης Παλαιοχωρίου 2-0

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Κρόνος Αργυράδων - Θρίαμβος Σερβιανών 2-0
Τηλυκράτης - Ναυπακτιακός Αστέρας 0-1
Α.Ε. Λευκίμμης - Μακεδονικός Σιάτιστας 5-1
Θεσπρωτός - Γρεβενά Αεράτα 4-0
Αχέρων Καναλακίου - Α.Ο. Φλωριάδας 4-0
Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων - Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0
Θησέας Αγριάς - Πιερικός 1-0
Φωκικός - Ολυμπιακός Βόλου 1-1
Στυλίδα - Μετέωρα 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Αστέρας Ιτέας 0-1
Νίκη Βόλου - Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-0
Απόλλων Μακρυχωρίου - Αλμυρός 1-0

5ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά - Προοδευτική 0-1
Γιούχτας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0
Κερατσίνι - Ατσαλένιος 2-2
Αμπελακιακός - Παλαιοχώρα 2-1
Α.Ε. Νεάπολης - Επισκοπή 0-3
Ιωνικός - Εθνικός 1-1
Ρεπό: Ο.Φ. Ιεράπετρας

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Παλληνιακός - Αστέρας Αμαλιάδας 1-0
Παναιγιάλειος - Πανηλειακός 2-2
Αχαρναϊκός - Θύελλα Ραφήνας 3-0
Ιάλυσος - Πανμοβριακός 2-1
Νίκη Τραγανού - Διαγόρας Βραχνέικων 1-1
Διαγόρας - ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

7ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός - Αιολικός 2-2
Άγιος Ιερόθεος - Θύελλα Καμαρίου 1-1
Άγιοι Ανάργυροι - Καλλιθέα 1-1
Κόρινθος - Απόλλων Ερέτριας 2-1
Χαλκίδα - Χαραυγιακός 0-2
Ηλυσιακός - Αιγάλεω 2-1

8ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Μανδραϊκός - Α.Ο. Εικοσιμίας 3-0
Λέρνα - Αμβρυσσέας 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη - Πάμισος Μεσσήνης 1-0
Ερμιονίδα - Πέλλανας Καστορείου 0-0
Καλαμάτα - Ασπρόπυργος 1-0
Α.Ο. Κατασταρίου - Παναργειακός 1-1
Παναρκαδικός - Α.Ο. Υπάτου 2-1
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top