Η αυλαία για την 3η αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας ανοίγει σήμερα Τρίτη (18/12) με συνολικά τέσσερις αγώνες.To πρόγραμμα μεταδόσεων ξεκινά την Τρίτη 18/12, με τις αναμετρήσεις Ιεράπετρα-Παναιτωλικός (15.00, COSMOTE SPORT 1HD), Ηρόδοτος-Πανιώνιος (15.00, COSMOTE SPORT 2HD), Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης (17.15, COSMOTE SPORT 1HD) και Ηρακλής – ΠΑΣ Γιάννινα (19.30, COSMOTE SPORT 1HD). Την Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018, στις 19:30 θα γίνει ο εκτός έδρας αγώνας της ΑΕΛ με τον Απόλλων Πόντου στο γήπεδο Καλαμαριάς και θα έχει τηλεοπτική κάλυψη από COSMOTE SPORT 1HD. Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1ος όμιλος
Τρίτη (18/12)
Ηρακλής – ΠΑΣ Γιάννινα (19:30
Τετάρτη (19/12)
Θύελλα Καμαρίου – Ατρόμητος (17:15)

1ος όμιλος
1. ΠΑΣ Γιάννινα 6 7-1
2. Ατρόμητος 3 7-3
3. Ηρακλής 3 4-6
4. Θύελλα Καμαρίου 0 0-8

2ος όμιλος
Πέμπτη (20/12)
Απόλλων Λάρισας – Λαμία (15:00)
Βόλος – ΑΕΚ (15:00)

2ος όμιλος
1. ΑΕΚ 6 6-1
2. Βόλος 4 6-2
3. Λαμία 1 2-3
4. Απόλλων Λάρισας 0 1-9

3ος όμιλος
Τρίτη (18/12)
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παναιτωλικός (15:00)
Τετάρτη (19/12)
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Παναθηναϊκός (15:30)

3ος όμιλος
1. ΑΟΧ Κισσαμικός 4 2-0
2. Παναθηναϊκός 4 3-2
3. Παναιτωλικός 1 0-1
4. ΟΦ Ιεράπετρας 1 2-4

4ος όμιλος
Πέμπτη (20/12)
Εργοτέλης – Άρης (17:15)
Αήττητος Σπάτων – ΠΑΟΚ (17:15)

4ος όμιλος
1. Άρης 4 3-2
2. ΠΑΟΚ 4 3-2
3. Εργοτέλης 1 2-4
4. Αήττητος Σπάτων 1 2-3

5ος όμιλος
Τετάρτη (19/12)
Άρης Αβάτου – Ολυμπιακός (15:00)
Πέμπτη (20/12)
Παναχαϊκή – Λεβαδειακός (19:30)

5ος όμιλος
1. Ολυμπιακός 6 3-0
2. Λεβαδειακός 3 4-1
3. Παναχαϊκή 3 1-2
4. Άρης Αβάτου 0 0-5

6ος όμιλος
Τρίτη (18/12)
Απόλλων Παραλιμνίου – Αστέρας Τρίπολης (17:15)
Πέμπτη (20/12)
Τρίκαλα – Απόλλων Σμύρνης (15:00)

6ος όμιλος
1. Αστέρας Τρίπολης 6 3-1
2. Απόλλων Σμύρνης 3 6-2
3. Τρίκαλα 1 1-2
4. Απόλλων Παραλιμνίου 1 1-6

7ος όμιλος
Τετάρτη (19/12)
Κέρκυρα – ΟΦΗ (15:00)
Νίκη Βόλου – Ξάνθη (15:00)

7ος όμιλος
1. ΟΦΗ 4 3-0
2. Ξάνθη 4 1-0
3. Κέρκυρα 3 1-1
4. Νίκη Βόλου 0 0-4

8ος όμιλος
Τρίτη (18/12)
Ηρόδοτος – Πανιώνιος (15:00)
Τετάρτη (19/12)
Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ (19:30)

8ος όμιλος
1. Πανιώνιος 6 6-0
2. ΑΕΛ 3 4-3
3. Απόλλων Πόντου 3 1-4
4. Ηρόδοτος 0 1-5
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top