Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 11ης και 12ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Ορφέας Ξάνθης - ΠΑΟ Κοσμίου 3-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Καβάλα 0-2
Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
Α.Ε. Καλαμπακίου - Κεραυνός Πέρνης 0-0
Πανσερραϊκός - Αετός Ορφανού 1-1
Αλέξανδρος Κιλκίς - Άρης Αβάτου 0-0
Ασπίδα Ξάνθης - Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός - Λαγκαδάς 1-1
Αγροτικός Αστέρας - Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Μελιτέας Μελίτης - Άρης Παλαιοχωρίου 1-3
Ολυμπιακός Κυμίνων - Βέροια 0-3
Μακεδονικός - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Νίκη Αγκαθιάς - Ερμής Αμυνταίου 1-0
Γιαννιτσά - ΠΟ Τρίγλιας 0-0

3ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Κρόνος Αργυράδων - Μακεδονικός Φούφα 1-0
Θρίαμβος Σερβιανών - Τηλυκράτης 0-1
Σούλι Παραμυθιάς - Α.Ε. Λευκίμμης 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας - Θεσπρωτός 1-1
Μακεδονικός Σιάτιστας - Α.Ο. Φλωριάδας 4-0
Γρεβενά Αεράτα - Αχέρων Καναλακίου 0-3
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

4ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Θησέας Αγριάς - Α.Ο. Σελλάνων 1-0
Αναγέννηση Καρδίτσας - Φωκικός 0-0
Πιερικός - Στυλίδα 5-1
Ολυμπιακός Βόλου - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 7-0
Μετέωρα - Νίκη Βόλου 0-2
Αστέρας Ιτέας - Αλμυρός 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1

5ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Ατσαλένιος - Α.Ε. Νεάπολης 0-2
Παλαιοχώρα - Εθνικός 1-3
Επισκοπή - Ιωνικός 1-2
Γιούχτας - Ατρόμητος Πειραιά 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Κερατσίνι 1-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Αμπελακιακός 2-0
Ρεπό: Προοδευτική

6ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Φοίβος Κρεμαστής - Αχαρναϊκός 1-1
Πανηλειακός - Ιάλυσος 0-1
Θύελλα Ραφήνας - Διαγόρας Βραχνέικων 1-0
Πανμοβριακός - Νίκη Τραγανού 1-1
Αστέρας Αμαλιάδας - Παναιγιάλειος 1-1
Παλληνιακός - Διαγόρας 0-1
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου - Ηλυσιακός 1-1
Καλλιθέα - Πανθηραϊκός 0-0
Απόλλων Ερέτριας - Άγιος Ιερόθεος 1-1
Κόρινθος - Άγιοι Ανάργυροι 0-0
Αιγάλεω - Χαραυγιακός 1-0
Αιολικός - Χαλκίδα

8ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Α.Ο. Εικοσιμίας - Πάμισος Μεσσήνης 0-2
Αμβρυσσέας - Αστέρας Βλαχιώτη 0-0
Ασπρόπυργος - Παναρκαδικός 2-1
Παναργειακός - Μανδραϊκός 1-0
Α.Ο. Υπάτου - Λέρνα 2-0
Καλαμάτα - Ερμιονίδα 1-2
Πέλλανας Καστορείου - Α.Ο. Κατασταρίου 0-0
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top