Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα (21η-30ή αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League Σουρωτή 2018-19.  Δείτε αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα μέχρι τη λήξη. 21η αγωνιστική
Σάββατο (16/2)
19:00 Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος

Κυριακή (17/2)
15:00 ΑΕΛ – Ξάνθη
17:15 Λεβαδειακός – Παναιτωλικός
18:00 Άρης – Πανιώνιος
19:30 Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Δευτέρα (18/2)
19:00 Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ
19:30 ΟΦΗ – Λαμία

22η αγωνιστική
Σάββατο (23/2)
16:00 Ξάνθη – Λεβαδειακός
17:15 Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος
19:30 ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

Κυριακή (24/2)
15:00 Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
19:00 Λαμία – ΑΕΛ
19:30 ΠΑΟΚ – Άρης

Δευτέρα (25/2)
17:15 Ολυμπιακός – ΟΦΗ
19:00 Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα

23η αγωνιστική
Σάββατο (2/3)
17:15 Λεβαδειακός – Λαμία
19:00 Άρης – ΑΕΚ
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη

Κυριακή (3/3)
15:00 ΟΦΗ – ΑΕΛ
16:00 Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός
19:00 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
19:30 Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

Δευτέρα (4/3)
19:00 Ατρόμητος – Πανιώνιος

24η αγωνιστική
Σάββατο (9/3)
16:00 Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
17:15 ΑΕΛ – Λεβαδειακός
19:30 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

Κυριακή (10/3)
16:00 Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ
17:15 ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
19:00 Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα
19:30 Ολυμπιακός – Άρης *

Δευτέρα (11/3)
19:00 Παναιτωλικός – Πανιώνιος

25η αγωνιστική
Σάββατο (16/3)
17:15 Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
19:00 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ

Κυριακή (17/3)
15:00 ΟΦΗ – Λεβαδειακός
16:00 Ατρόμητος – ΑΕΚ
19:00 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
19:30 Πανιώνιος – Ξάνθη

Δευτέρα (18/3)
19:00 Άρης – Απόλλων Σμύρνης

26η αγωνιστική
Σάββατο (30/3)
17:15 Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα
19:00 Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός
19:30 ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης

Κυριακή (31/1)
16:00 Άρης – ΟΦΗ
17:15 ΑΕΚ – Παναιτωλικός
19:00 Ξάνθη – ΠΑΟΚ
19:30 Ολυμπιακός – Ατρόμητος

Δευτέρα (1/4)
19:00 Λαμία – Πανιώνιος

27η αγωνιστική
Σάββατο (6/4)
17:15 ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα
19:00 Παναθηναϊκός – Άρης
19:30 Πανιώνιος – ΑΕΛ

Κυριακή (7/4)
16:00 Ξάνθη – ΑΕΚ
17:15 Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός
19:00 Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
19:30 ΠΑΟΚ – Λαμία

Δευτέρα (8/4)
19:00 Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης

28η αγωνιστική
Κυριακή (14/4)
19:00 ΑΕΛ – ΠΑΟΚ
19:00 Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός
19:00 Άρης – Ατρόμητος
19:00 Λαμία – ΑΕΚ
19:00 Λεβαδειακός – Πανιώνιος
19:00 Ολυμπιακός – Ξάνθη
19:00 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
19:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

29η αγωνιστική
Κυριακή (21/4)
19:00 ΑΕΚ – ΑΕΛ
19:00 Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης
19:00 Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
19:00 Λαμία – Ολυμπιακός
19:00 ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης
19:00 ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός
19:00 Παναιτωλικός – Άρης
19:00 Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα

30η αγωνιστική
Κυριακή (5/5)
19:00 ΑΕΛ – Ολυμπιακός
19:00 Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
19:00 Άρης – Ξάνθη
19:00 Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
19:00 Ατρόμητος – ΟΦΗ
19:00 Λεβαδειακός – ΑΕΚ
19:00 Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
19:00 ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top