Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες της 15ης και 17ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Αετός Ορφανού 2-1
Άρης Αβάτου - Κεραυνός Πέρνης 2-0
Αλέξανδρος Κιλκίς - Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0
Πανσερραϊκός - Καβάλα 1-0
Α.Ε. Καλαμπακίου - ΠΑΟ Κοσμίου 0-0
Νέστος Χρυσούπολης - Ασπίδα Ξάνθης 4-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ορφέας Ξάνθης 0-0

2ος όμιλος (17η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Άρης Παλαιοχωρίου 1-4
Βέροια - Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Ολυμπιακός Κυμίνων - Λαγκαδάς 1-0
Μελιτέας Μελίτης - ΠΟ Τρίγλιας 2-3
Αγροτικός Αστέρας - Ερμής Αμυνταίου 2-2
Εδεσσαϊκός - Μακεδονικός 2-1
Γιαννιτσά - Νίκη Αγκαθιάς 0-0

3ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Αχέρων Καναλακίου - Θεσπρωτός 0-0
Γρεβενά Αεράτα - Α.Ε. Λευκίμμης 0-4
Μακεδονικός Σιάτιστας - Τηλυκράτης 1-0
Σούλι Παραμυθιάς - Κρόνος Αργυράδων 0-1
Θρίαμβος Σερβιανών - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Μακεδονικός Φούφα - Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων - Αλμυρός 1-0
Απόλλων Μακρυχωρίου - Νίκη Βόλου 0-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Αστέρας Ιτέας - Στυλίδα 2-0
Μετέωρα - Φωκικός 0-0
Ολυμπιακός Βόλου - Θησέας Αγριάς 2-0
Πιερικός - Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 ά.α.

5ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά - Εθνικός 0-1
Ιωνικός - Α.Ε. Νεάπολης 5-0
Επισκοπή - Αμπελακιακός 1-1
Παλαιοχώρα - Κερατσίνι 1-1
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Γιούχτας 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Προοδευτική 1-1
Ρεπό: Ατσαλένιος

6ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Διαγόρας - Διαγόρας Βραχνέικων 2-0
Νίκη Τραγανού - Ιάλυσος 0-2
Πανμοβριακός - Αχαρναϊκός 1-1
Θύελλα Ραφήνας - Παναιγιάλειος 4-0
Φοίβος Κρεμαστής - Παλληνιακός 0-1
Αστέρας Αμαλιάδας - ΠΑΟ Βάρδας 0-4
Ρεπό: Πανηλειακός

7oς όμιλος (15η αγωνιστική)
Χαραυγιακός - Απόλλων Ερέτριας 1-1
Κόρινθος - Καλλιθέα 3-3
Άγιοι Ανάργυροι - Θύελλα Καμαρίου 1-1
Άγιος Ιερόθεος - Αιολικός 2-1
Πανθηραϊκός - Αιγάλεω 0-0
Χαλκίδα - Ηλυσιακός 0-1

8ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Ερμιονίδα - Πάμισος Μεσσήνης 4-0
Αστέρας Βλαχιώτη - Λέρνα 1-0
Αμβρυσσέας - Μανδραϊκός 3-0
Α.Ο. Εικοσιμίας - Παναρκαδικός 0-1
Α.Ο. Υπάτου - Α.Ο. Κατασταρίου 2-0
Παναργειακός - Καλαμάτα 0-1
Ασπρόπυργος - Πέλλανας Καστορείου 1-0
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top