Το aelole.gr σας παραθέτει το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των τμημάτων της ΑΕΛ σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και βόλεϊ, το διήμερο 23-24 Φεβρουαρίου 2019, ώστε να γνωρίζουν οι φίλοι των «βυσσινί» πού παίζει η ομάδα, που θα πάνε και τι θα δούνε...
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Λαμία-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-19:00
ΣΤΑΔΙΟ: ΔΑΚ Λαμίας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, ΕΡΤ Sport HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Λαμία U-19-ΑΕΛ U-19
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-14:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικές Εγκαταστάσεις ΕΠΣ Φθιώτιδας (Φραντζής)
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-19
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ-Προοδευτική Περάματος
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α' Εθνικής Γυναικών
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΛ-Ελασσόνα
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-18:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Απόλλων Καρδίτσας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-16:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α2' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Σπάρτακος Λάρισας-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 23/02-13:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αγ.Θωμά Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
Βόλεϊ: ΑΕΛ-ΑΠΣ Φθία Λαμίας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 23/02-19:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Ανδρών
Βόλεϊ: ΑΠΣ Φθία Λαμίας-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 23/02-19:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Λαμίας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Γυναικών
Βόλεϊ: ΕΑΛ-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-16:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Νεάπολης Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παίδων ΕΣΠΕΚΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-19:00
ΣΤΑΔΙΟ: ΔΑΚ Λαμίας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, ΕΡΤ Sport HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Λαμία U-19-ΑΕΛ U-19
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-14:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικές Εγκαταστάσεις ΕΠΣ Φθιώτιδας (Φραντζής)
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-19
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ-Προοδευτική Περάματος
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α' Εθνικής Γυναικών
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΛ-Ελασσόνα
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-18:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Απόλλων Καρδίτσας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-16:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α2' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Σπάρτακος Λάρισας-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 23/02-13:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αγ.Θωμά Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
Βόλεϊ: ΑΕΛ-ΑΠΣ Φθία Λαμίας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 23/02-19:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Ανδρών
Βόλεϊ: ΑΠΣ Φθία Λαμίας-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 23/02-19:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Λαμίας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Γυναικών
Βόλεϊ: ΕΑΛ-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 24/02-16:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Νεάπολης Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παίδων ΕΣΠΕΚΕΛ