Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα στους αγώνες της 19ης και 22ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
Α.Ε. Καλαμπακίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-2
Πανσερραϊκός - Ορφέας Ξάνθης 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς - Ασπίδα Ξάνθης 3-0
Άρης Αβάτου - ΠΑΟ Κοσμίου 4-2
Αετός Ορφανού - Καβάλα 1-2
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Κεραυνός Πέρνης 0-3

2ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1
Αγροτικός Αστέρας - Γιαννιτσά 1-0
Μελιτέας Μελίτης - Νίκη Αγκαθιάς 1-1
Ολυμπιακός Κυμίνων - Μακεδονικός 1-3
Βέροια - Ερμής Αμυνταίου 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου - ΠΟ Τρίγλιας 1-2
Λαγκαδάς - Αλμωπός Αριδαίας 0-3

3ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Σούλι Παραμυθιάς - Μακεδονικός Φούφα 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας - Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Μακεδονικός Σιάτιστας - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-2
Γρεβενά Αεράτα - Κρόνος Αργυράδων 0-3
Α.Ε. Λευκίμμης - Θεσπρωτός 1-3
Α.Ο. Φλωριάδας - Τηλυκράτης 0-3 ά.α.
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Ολυμπιακός Βόλου - Α.Ο. Σελλάνων 3-1
Μετέωρα - Πιερικός 2-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Θησέας Αγριάς 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου - Φωκικός 3-4
Αλμυρός - Στυλίδα 6-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Νίκη Βόλου 2-4
Αστέρας Ιτέας - Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 ά.α.

5ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ατρόμητος Πειραιά 3-1
Ατσαλένιος - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
Παλαιοχώρα - Προοδευτική 1-1
Επισκοπή - Γιούχτας 1-1
Εθνικός - Κερατσίνι 3-0
Αμπελακιακός - Α.Ε. Νεάπολης 2-0
Ρεπό: Ιωνικός

6ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Φοίβος Κρεμαστής - Διαγόρας 1-2
Πανηλειακός - Αστέρας Αμαλιάδας 5-1
Θύελλα Ραφήνας - ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Πανμοβριακός - Παλληνιακός 0-1
Διαγόρας Βραχνέικων - Παναιγιάλειος 3-1
Αχαρναϊκός - Ιάλυσος 0-0
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

7ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Χαραυγιακός - Πανθηραϊκός 1-2
Ηλυσιακός - Άγιος Ιερόθεος 0-0
Χαλκίδα - Άγιοι Ανάργυροι 0-1
Αιγάλεω - Κόρινθος 3-2
Αιολικός - Απόλλων Ερέτριας 4-0
Θύελλα Καμαρίου - Καλλιθέα 0-0

8ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη - Α.Ο. Κατασταρίου 1-1
Πάμισος Μεσσήνης - Παναρκαδικός 0-0
Μανδραϊκός - Λέρνα 0-1
Παναργειακός - Ερμιονίδα 1-0
Α.Ο. Υπάτου - Ασπρόπυργος 0-1
Α.Ο. Εικοσιμίας - Πέλλανας Καστορείου 0-2
Αμβρυσσέας - Καλαμάτα 0-1
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top