Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα στους αγώνες της 18ης και 21ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (21η αγωνιστική) 
Απόλλων Παραλιμνίου - Α.Ε. Καλαμπακίου 3-1
Νέστος Χρυσούπολης - Πανσερραϊκός 3-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Αλέξανδρος Κιλκίς 0-2
Ορφέας Ξάνθης - Άρης Αβάτου 0-0
Ασπίδα Ξάνθης - Αετός Ορφανού 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου - Κεραυνός Πέρνης 0-2
Καβάλα - Εθνικός Σιδηροκάστρου 5-0

2ος όμιλος (21η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αγροτικός Αστέρας 0-0
Εδεσσαϊκός - Μελιτέας Μελίτης 3-0
Γιαννιτσά - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Νίκη Αγκαθιάς - Βέροια 0-0
Μακεδονικός - Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Ερμής Αμυνταίου - Αλμωπός Αριδαίας 1-4
ΠΟ Τρίγλιας - Λαγκαδάς 2-0

3ος όμιλος (21η αγωνιστική) 
Μακεδονικός Φούφα - Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1
Σούλι Παραμυθιάς - Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0
Θρίαμβος Σερβιανών - Γρεβενά Αεράτα 5-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Αχέρων Καναλακίου 0-1
Τηλυκράτης - Α.Ε. Λευκίμμης 0-3
Κρόνος Αργυράδων - Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.
Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων - Μετέωρα 1-0
Ολυμπιακός Βόλου - Αστέρας Ιτέας 1-0
Πιερικός - Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Θησέας Αγριάς - Αλμυρός 1-1
Φωκικός - Νίκη Βόλου 0-1
Στυλίδα - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Μακρυχωρίου 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά - Ατσαλένιος 1-3
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Παλαιοχώρα 5-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Επισκοπή 1-1
Προοδευτική - Ιωνικός 0-0
Γιούχτας - Εθνικός 1-1
Κερατσίνι - Αμπελακιακός 1-0
Ρεπό: Α.Ε. Νεάπολης

6ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Διαγόρας - Πανηλειακός 1-0
Φοίβος Κρεμαστής - Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αστέρας Αμαλιάδας - Πανμοβριακός 0-5
ΠΑΟ Βάρδας - Νίκη Τραγανού 1-0
Παλληνιακός - Διαγόρας Βραχνέικων 0-0
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός 1-0
Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου - Αιολικός 1-2
Άγιος Ιερόθεος - Χαραυγιακός 3-2
Άγιοι Ανάργυροι - Πανθηραϊκός 1-1
Κόρινθος - Ηλυσιακός 1-1
Απόλλων Ερέτριας - Χαλκίδα 0-1
Καλλιθέα - Αιγάλεω 1-0

8ος όμιλος (21η αγωνιστική) 
Παναργειακός - Α.Ο. Εικοσιμίας 7-0
Ασπρόπυργος - Αμβρυσσέας 2-0
Ερμιονίδα - Α.Ο. Υπάτου 0-4
Καλαμάτα - Πάμισος Μεσσήνης 1-0
Α.Ο. Κατασταρίου - Λέρνα 1-0
Παναρκαδικός - Μανδραϊκός 2-0
Πέλλανας Καστορείου - Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top