Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα στους αγώνες της 20ης και 23ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (23η αγωνιστική) 
Απόλλων Παραλιμνίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-2
Ορφέας Ξάνθης - Νέστος Χρυσούπολης 0-1
Ασπίδα Ξάνθης - Α.Ε. Καλαμπακίου 1-2
ΠΑΟ Κοσμίου - Πανσερραϊκός 2-4
Καβάλα - Αλέξανδρος Κιλκίς 2-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Άρης Αβάτου 3-0
Κεραυνός Πέρνης - Αετός Ορφανού 5-4

2ος όμιλος (23η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Γιαννιτσά 0-2
Νίκη Αγκαθιάς - Εδεσσαϊκός 1-0
Μακεδονικός - Αγροτικός Αστέρας 2-1
Ερμής Αμυνταίου - Μελιτέας Μελίτης 1-2
ΠΟ Τρίγλιας - Ολυμπιακός Κυμίνων 3-0
Λαγκαδάς - Βέροια 0-3
Αλμωπός Αριδαίας - Άρης Παλαιοχωρίου 1-1

3ος όμιλος (23η αγωνιστική) 
Α.Ε. Λευκίμμης - Αχέρων Καναλακίου 1-2
Μακεδονικός Φούφα - Θρίαμβος Σερβιανών 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Σούλι Παραμυθιάς 2-1
Κρόνος Αργυράδων - Ναυπακτιακός Αστέρας 0-0
Τηλυκράτης - Γρεβενά Αεράτα 5-0
Θεσπρωτός - Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

4ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων - Πιερικός 1-2
Θησέας Αγριάς - Μετέωρα 2-2
Φωκικός - Αστέρας Ιτέας 1-1
Στυλίδα - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0
Νίκη Βόλου - Αλμυρός 3-2
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-5
Προοδευτική - Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-1
Γιούχτας - Ατσαλένιος 1-3
Κερατσίνι - Επισκοπή 1-3
Αμπελακιακός - Ιωνικός 1-2
Α.Ε. Νεάπολης - Εθνικός 1-1
Ρεπό: Παλαιοχώρα

6ος όμιλος (23η αγωνιστική)
ΠΑΟ Βάρδας - Φοίβος Κρεμαστής 0-1
Ιάλυσος - Διαγόρας Βραχνέικων 1-0
Παλληνιακός - Πανηλειακός 1-1
Παναιγιάλειος - Πανμοβριακός 3-1
Αχαρναϊκός - Νίκη Τραγανού 1-1
Διαγόρας - Αστέρας Αμαλιάδας 8-0
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

7ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Ηλυσιακός - Χαραυγιακός 0-1
Άγιος Ιερόθεος - Αιγάλεω 0-2
Άγιοι Ανάργυροι - Αιολικός 1-3
Κόρινθος - Θύελλα Καμαρίου 1-1
Απόλλων Ερέτριας - Καλλιθέα 0-4
Πανθηραϊκός - Χαλκίδα ΑΝΑΒΟΛΗ

8ος όμιλος (23η αγωνιστική) 
Α.Ο. Κατασταρίου - Α.Ο. Εικοσιμίας 8-0
Παναρκαδικός - Αμβρυσσέας 1-1
Μανδραϊκός - Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
Λέρνα - Πάμισος Μεσσήνης 1-2
Ερμιονίδα - Ασπρόπυργος 2-4
Πέλλανας Καστορείου - Παναργειακός 0-2
Καλαμάτα - Α.Ο. Υπάτου 1-0
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top