Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα στους αγώνες της 21ης και 24ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (24η αγωνιστική) 
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ασπίδα Ξάνθης 0-3
Νέστος Χρυσούπολης - ΠΑΟ Κοσμίου 3-0
Α.Ε. Καλαμπακίου - Καβάλα 1-3
Πανσερραϊκός - Εθνικός Σιδηροκάστρου 4-0
Αλέξανδρος Κιλκίς - Κεραυνός Πέρνης 2-2
Αετός Ορφανού - Άρης Αβάτου 1-0
Ορφέας Ξάνθης - Απόλλων Παραλιμνίου 1-1

2ος όμιλος (24η αγωνιστική)
Νίκη Αγκαθιάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
Γιαννιτσά - Μακεδονικός 1-1
Εδεσσαϊκός - Ερμής Αμυνταίου 3-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΟ Τρίγλιας 0-3
Μελιτέας Μελίτης - Λαγκαδάς 5-1
Ολυμπιακός Κυμίνων - Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Άρης Παλαιοχωρίου - Βέροια 2-1

3ος όμιλος (24η αγωνιστική)
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Μακεδονικός Φούφα 2-0
Θρίαμβος Σερβιανών - Κρόνος Αργυράδων 1-1
Ναυπακτιακός Αστέρας - Τηλυκράτης 0-3
Μακεδονικός Σιάτιστας - Α.Ε. Λευκίμμης 2-1
Γρεβενά Αεράτα - Θεσπρωτός 1-2
Α.Ο. Φλωριάδας - Αχέρων Καναλακίου 0-3 ά.α.
Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

4ος όμιλος (24η αγωνιστική)
Πιερικός - Θησέας Αγριάς 3-1
Ολυμπιακός Βόλου - Φωκικός 6-1
Μετέωρα - Στυλίδα 4-0
Αστέρας Ιτέας - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Νίκη Βόλου 0-0
Αλμυρός - Απόλλων Μακρυχωρίου 4-0
Αναγέννηση Καρδίτσας - Α.Ο. Σελλάνων 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (24η αγωνιστική)
Προοδευτική - Ατρόμητος Πειραιά 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Γιούχτας 1-0
Ατσαλένιος - Κερατσίνι 1-0
Παλαιοχώρα - Αμπελακιακός 0-1
Επισκοπή - Α.Ε. Νεάπολης 6-1
Εθνικός - Ιωνικός 0-0
Ρεπό: Ο.Φ. Ιεράπετρας

6ος όμιλος (24η αγωνιστική)
ΠΑΟ Βάρδας - Διαγόρας 0-0
Αστέρας Αμαλιάδας - Παλληνιακός 0-4
Πανηλειακός - Παναιγιάλειος 0-1
Θύελλα Ραφήνας - Αχαρναϊκός 0-1
Πανμοβριακός - Ιάλυσος 0-4
Διαγόρας Βραχνέικων - Νίκη Τραγανού 1-1
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

7ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Αιγάλεω - Ηλυσιακός 2-0
Αιολικός - Πανθηραϊκός 2-1
(07/04) Χαραυγιακός - Χαλκίδα
(07/04) Θύελλα Καμαρίου - Άγιος Ιερόθεος
(07/04 Καλλιθέα - Άγιοι Ανάργυροι
(07/04) Απόλλων Ερέτριας - Κόρινθος

8ος όμιλος (24η αγωνιστική) 
Ασπρόπυργος - Καλαμάτα 5-0
Παναργειακός - Α.Ο. Κατασταρίου 2-0
Α.Ο. Υπάτου - Παναρκαδικός 1-1
Α.Ο. Εικοσιμίας - Μανδραϊκός 2-6
Αμβρυσσέας - Λέρνα 4-0
Πάμισος Μεσσήνης - Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
Πέλλανας Καστορείου - Ερμιονίδα 0-0
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top