Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα στους αγώνες της 25ης αγωνιστικής των επτά ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (25η αγωνιστική) 
Απόλλων Παραλιμνίου - Ασπίδα Ξάνθης 4-0
ΠΑΟ Κοσμίου - Ορφέας Ξάνθης 0-1
Καβάλα - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Νέστος Χρυσούπολης 0-2
Κεραυνός Πέρνης - Α.Ε. Καλαμπακίου 1-1
Αετός Ορφανού - Πανσερραϊκός 1-2
Άρης Αβάτου - Αλέξανδρος Κιλκίς 3-0

2ος όμιλος (25η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός 1-0
Ερμής Αμυνταίου - Νίκη Αγκαθιάς 0-1
ΠΟ Τρίγλιας - Γιαννιτσά 3-1
Λαγκαδάς - Εδεσσαϊκός 0-3
Αλμωπός Αριδαίας - Αγροτικός Αστέρας 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου - Μελιτέας Μελίτης 2-0
Βέροια - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0

3ος όμιλος (25η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα - Κρόνος Αργυράδων 0-1
Τηλυκράτης - Θρίαμβος Σερβιανών 2-0
Α.Ε. Λευκίμμης - Σούλι Παραμυθιάς 1-0
Θεσπρωτός - Ναυπακτιακός Αστέρας 3-0
Αχέρων Καναλακίου - Γρεβενά Αεράτα 4-1
Α.Ο. Φλωριάδας - Μακεδονικός Σιάτιστας 0-3 ά.α.
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

4ος όμιλος (25η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων - Θησέας Αγριάς 3-0
Στυλίδα - Πιερικός 0-4
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Νίκη Βόλου - Μετέωρα 2-0
Αλμυρός - Αστέρας Ιτέας 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1
Φωκικός - Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 ά.α.

5ος όμιλος (25η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά - Γιούχτας 1-1
Κερατσίνι - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-2
Αμπελακιακός - Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-2
Α.Ε. Νεάπολης - Ατσαλένιος 0-3
Εθνικός - Παλαιοχώρα 3-0
Ιωνικός - Επισκοπή 2-0
Ρεπό: Προοδευτική

6ος όμιλος (25η αγωνιστική)
Ιάλυσος - Πανηλειακός 1-1
Παναιγιάλειος - Αστέρας Αμαλιάδας 3-0
Αχαρναϊκός - Φοίβος Κρεμαστής 2-0
Νίκη Τραγανού - Πανμοβριακός 2-2
Διαγόρας Βραχνέικων - Θύελλα Ραφήνας 1-0
Διαγόρας - Παλληνιακός 1-0
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

8ος όμιλος (25η αγωνιστική) 
Πάμισος Μεσσήνης - Α.Ο. Εικοσιμίας 1-1
Α.Ο. Κατασταρίου - Πέλλανας Καστορείου 1-1
Παναρκαδικός - Ασπρόπυργος 0-3
Μανδραϊκός - Παναργειακός 1-3
Λέρνα - Α.Ο. Υπάτου 1-3
Αστέρας Βλαχιώτη - Αμβρυσσέας 2-5
Ερμιονίδα - Καλαμάτα 0-2
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top