Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αγώνων του Copa America. Η διοργάνωση που θα ξεκινήσει τα ξημερώματα της 15ης Ιουνίου 2019 θα καλυφθεί από την ΕΡΤ. Εκείνη λοιπόν ανακοίνωσε τις ημέρες και ώρες των αγώνων, που έχουν ως εξής:
15 Ιουνίου 2019
03:30 Βραζιλία-Βολιβία
22:00 Βενεζουέλα-Περού
16 Ιουνίου 2019
01:00 Αργεντινή-Κολομβία
22:00 Παραγουάη-Κατάρ
17 Ιουνίου 2019
01:00 Ουρουγουάη-Ισημερινός
18 Ιουνίου 2019
02:00 Ιαπωνία-Χιλή
19 Ιουνίου 2019
00:30 Βολιβία-Περού
03:30 Βραζιλία-Βενεζουέλα
20 Ιουνίου 2019
00:30 Κολομβία-Κατάρ
03:30 Αργεντινή-Παραγουάη
21 Ιουνίου 2019
02:00 Ουρουγουάη-Ιαπωνία
22 Ιουνίου 2019
02:00 Ισημερινός-Χιλή
22:00 Περού-Βραζιλία
22:00 Βολιβία-Βενεζουέλα
23 Ιουνίου 2019
22:00 Κατάρ-Αργεντινή
22:00 Κολομβία-Παραγουάη
25 Ιουνίου 2019
02:00 Χιλή-Ουρουγουάη
02:00 Ισημερινός-Ιαπωνία
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
28 και 29 Ιουνίου 2019
03:30 1ος του 1ου ομίλου – 3ος του 2ου ή του 3ου ομίλου
22:00 2ος Α’ ομίλου – 2ος Β’ ομίλου
29 Ιουνίου 2019
02:00 1ος Β’ ομίλου – 2ος Γ’ ομίλου
22:00 1ος Γ’ ομίλου – 3ος Α’ ή Β’ ομίλου
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
3 και 4 Ιουλίου 2019
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
6 Ιουλίου 2019
ΤΕΛΙΚΟΣ
7 Ιουλίου 2019
Οι όμιλοι της διοργάνωσης
1ος: Βραζιλία, Βολιβία, Βενεζουέλα, Περού
2ος: Αργεντινή, Κολομβία, Παραγουάη, Κατάρ
3ος: Ουρουγουάη, Ισημερινός, Ιαπωνία, Χιλή
03:30 Βραζιλία-Βολιβία
22:00 Βενεζουέλα-Περού
16 Ιουνίου 2019
01:00 Αργεντινή-Κολομβία
22:00 Παραγουάη-Κατάρ
17 Ιουνίου 2019
01:00 Ουρουγουάη-Ισημερινός
18 Ιουνίου 2019
02:00 Ιαπωνία-Χιλή
19 Ιουνίου 2019
00:30 Βολιβία-Περού
03:30 Βραζιλία-Βενεζουέλα
20 Ιουνίου 2019
00:30 Κολομβία-Κατάρ
03:30 Αργεντινή-Παραγουάη
21 Ιουνίου 2019
02:00 Ουρουγουάη-Ιαπωνία
22 Ιουνίου 2019
02:00 Ισημερινός-Χιλή
22:00 Περού-Βραζιλία
22:00 Βολιβία-Βενεζουέλα
23 Ιουνίου 2019
22:00 Κατάρ-Αργεντινή
22:00 Κολομβία-Παραγουάη
25 Ιουνίου 2019
02:00 Χιλή-Ουρουγουάη
02:00 Ισημερινός-Ιαπωνία
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
28 και 29 Ιουνίου 2019
03:30 1ος του 1ου ομίλου – 3ος του 2ου ή του 3ου ομίλου
22:00 2ος Α’ ομίλου – 2ος Β’ ομίλου
29 Ιουνίου 2019
02:00 1ος Β’ ομίλου – 2ος Γ’ ομίλου
22:00 1ος Γ’ ομίλου – 3ος Α’ ή Β’ ομίλου
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
3 και 4 Ιουλίου 2019
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
6 Ιουλίου 2019
ΤΕΛΙΚΟΣ
7 Ιουλίου 2019
Οι όμιλοι της διοργάνωσης
1ος: Βραζιλία, Βολιβία, Βενεζουέλα, Περού
2ος: Αργεντινή, Κολομβία, Παραγουάη, Κατάρ
3ος: Ουρουγουάη, Ισημερινός, Ιαπωνία, Χιλή