Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της ΑΕΛ, για τη νέα αγωνιστική περίοδο στο πρωτάθλημα της Super League 1 και ολόκληρου του πρωταθλήματος 2019-2020.
Αναλυτικά η κλήρωση:
1η Αγωνιστική
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – Ξάνθη
Λαμία – Παναθηναϊκός
Άρης – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
Πανιώνιος – ΝΠΣ Βόλος
Ατρόμητος – ΑΕΛ
2η αγωνιστική
ΑΕΛ – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
ΝΠΣ Βόλος – Άρης
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Λαμία – Ατρόμητος
3η αγωνιστική
ΑΕΚ – Λαμία
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Άρης – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Βόλος ΝΠΣ
ΟΦΗ – Παναιτωλικός
Πανιώνιος – ΑΕΛ
4η αγωνιστική
ΑΕΛ – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος
Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Άρης
Λαμία – Πανιώνιος
5η αγωνιστική
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Ξάνθη – Βόλος ΝΠΣ
Άρης – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – Λαμία
ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός
6η αγωνιστική
ΑΕΛ – ΑΕΚ
Άρης – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Βόλος ΝΠΣ – Ατρόμητος
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Λαμία – Παναιτωλικός
7η αγωνιστική
ΑΕΚ – Βόλος ΝΠΣ
Ξάνθη – Άρης
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ – Λαμία
8η αγωνιστική
Άρης – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Βόλος ΝΠΣ – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Ξάνθη
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ
9η αγωνιστική
ΑΕΚ – Ατρόμητος
ΑΕΛ – ΟΦΗ
Ξάνθη – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος – Άρης
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Λαμία – Βόλος ΝΠΣ
10η αγωνιστική
ΑΕΛ – Λαμία
Ξάνθη – Πανιώνιος
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Βόλος ΝΠΣ – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
11η αγωνιστική
ΑΕΚ – Άρης
Αστέρας Τρίπολης – Βόλος ΝΠΣ
Ατρόμητος – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Λαμία – Ξάνθη
12η αγωνιστική
ΑΕΛ – Βόλος ΝΠΣ
Ξάνθη – Ατρόμητος
Άρης – Λαμία
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος - Παναιτωλικός
13η αγωνιστική
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ
Ατρόμητος-Άρης
Βόλος ΝΠΣ-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Ξάνθη
Λαμία-ΟΦΗ
1η Αγωνιστική
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – Ξάνθη
Λαμία – Παναθηναϊκός
Άρης – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
Πανιώνιος – ΝΠΣ Βόλος
Ατρόμητος – ΑΕΛ
2η αγωνιστική
ΑΕΛ – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
ΝΠΣ Βόλος – Άρης
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Λαμία – Ατρόμητος
3η αγωνιστική
ΑΕΚ – Λαμία
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Άρης – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Βόλος ΝΠΣ
ΟΦΗ – Παναιτωλικός
Πανιώνιος – ΑΕΛ
4η αγωνιστική
ΑΕΛ – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος
Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Άρης
Λαμία – Πανιώνιος
5η αγωνιστική
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Ξάνθη – Βόλος ΝΠΣ
Άρης – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – Λαμία
ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός
6η αγωνιστική
ΑΕΛ – ΑΕΚ
Άρης – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Βόλος ΝΠΣ – Ατρόμητος
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Λαμία – Παναιτωλικός
7η αγωνιστική
ΑΕΚ – Βόλος ΝΠΣ
Ξάνθη – Άρης
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ – Λαμία
8η αγωνιστική
Άρης – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Βόλος ΝΠΣ – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Ξάνθη
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ
9η αγωνιστική
ΑΕΚ – Ατρόμητος
ΑΕΛ – ΟΦΗ
Ξάνθη – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος – Άρης
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Λαμία – Βόλος ΝΠΣ
10η αγωνιστική
ΑΕΛ – Λαμία
Ξάνθη – Πανιώνιος
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Βόλος ΝΠΣ – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
11η αγωνιστική
ΑΕΚ – Άρης
Αστέρας Τρίπολης – Βόλος ΝΠΣ
Ατρόμητος – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Λαμία – Ξάνθη
12η αγωνιστική
ΑΕΛ – Βόλος ΝΠΣ
Ξάνθη – Ατρόμητος
Άρης – Λαμία
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος - Παναιτωλικός
13η αγωνιστική
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ
Ατρόμητος-Άρης
Βόλος ΝΠΣ-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Ξάνθη
Λαμία-ΟΦΗ