Το aelole.gr σας παραθέτει το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των τμημάτων της ΑΕΛ σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και βόλεϊ, το διήμερο 26-27 Οκτωβρίου 2019, ώστε να γνωρίζουν οι φίλοι των «βυσσινί» πού παίζει η ομάδα, που θα πάνε και τι θα δούνε...
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Παναθηναϊκός-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: ΟΑΚΑ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League 1
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, Novasports 1 HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Παναθηναϊκός U-19-ΑΕΛ U-19
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-15:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικό Κέντρο Παναθηναϊκού "Γ. Καλαφάτης"
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-19
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ U-15-Ξάνθη U-15
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 26/10-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-15
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΛ-Μύτικας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 26/10-19:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Βόλος-Νέοι ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 26/10-17:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: "Βάκης Παρασκευόπουλος"
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α2' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-ΕΑΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-11:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: 10ο Γυμνάσιο Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Πελαργός
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-11:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Εφηβικό ΕΣΚΑΘ
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Πελαργός
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-13:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: 10ο Γυμνάσιο Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
Βόλεϊ: Νίκη Βόλου-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 26/10-17:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Νέας Ιωνίας Βόλου
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Γυναικών
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Σουφλάρια
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-18:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Νεανίδων ΕΣΠΕΚΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: ΟΑΚΑ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League 1
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, Novasports 1 HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Παναθηναϊκός U-19-ΑΕΛ U-19
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-15:00
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικό Κέντρο Παναθηναϊκού "Γ. Καλαφάτης"
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-19
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ U-15-Ξάνθη U-15
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 26/10-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-15
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΕΛ-Μύτικας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 26/10-19:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Βόλος-Νέοι ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 26/10-17:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: "Βάκης Παρασκευόπουλος"
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α2' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-ΕΑΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-11:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: 10ο Γυμνάσιο Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Πελαργός
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-11:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Εφηβικό ΕΣΚΑΘ
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Πελαργός
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-13:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: 10ο Γυμνάσιο Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
Βόλεϊ: Νίκη Βόλου-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 26/10-17:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Νέας Ιωνίας Βόλου
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Γυναικών
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Σουφλάρια
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 27/10-18:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Νεανίδων ΕΣΠΕΚΕΛ