Το aelole.gr σας παραθέτει το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των τμημάτων της ΑΕΛ σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και βόλεϊ, το διήμερο 19-20 Οκτωβρίου 2019, ώστε να γνωρίζουν οι φίλοι των «βυσσινί» πού παίζει η ομάδα, που θα πάνε και τι θα δούνε...
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Παναιτωλικός-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-20:00
ΓΗΠΕΔΟ: Παναιτωλικού
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League 1
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, EΡΤ Sports HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Παναιτωλικός U-19-ΑΕΛ U-19
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-14:30
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικό κέντρο Emileon
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-19
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Παναιτωλικός U-17-ΑΕΛ U-17
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-14:30
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικό κέντρο Emileon
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-17
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ-Ελπίδες Καρδίτσας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 20/10-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α' Εθνικής Γυναικών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Δαναοί Τρικάλων-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-18:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Μπάρας Τρικάλων
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Ερμής Αγιάς
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 20/10-17:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α2' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Σπορτ Ακαδημία-Νέοι ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 20/10-19:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
Βόλεϊ: Φιλαθλητικός Αμπελώνα-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-19:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αμπελώνα Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Γυναικών
Βόλεϊ: Αλμυρός-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 20/10-17:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλμυρού Βόλου
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1 Κορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Γ.Σ. Αντίκυρας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-15:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Εφήβων ΕΣΠΕΚΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-20:00
ΓΗΠΕΔΟ: Παναιτωλικού
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League 1
ΜΕΤΑΔΟΣΗ: aelole.gr, EΡΤ Sports HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Παναιτωλικός U-19-ΑΕΛ U-19
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-14:30
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικό κέντρο Emileon
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-19
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Παναιτωλικός U-17-ΑΕΛ U-17
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-14:30
ΓΗΠΕΔΟ: Αθλητικό κέντρο Emileon
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Super League U-17
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΕΛ-Ελπίδες Καρδίτσας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 20/10-15:00
ΣΤΑΔΙΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α' Εθνικής Γυναικών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Δαναοί Τρικάλων-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-18:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Μπάρας Τρικάλων
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Νέοι ΑΕΛ-Ερμής Αγιάς
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 20/10-17:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α2' ΕΣΚΑΘ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ: Σπορτ Ακαδημία-Νέοι ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 20/10-19:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Παιδικό ΕΣΚΑΘ
Βόλεϊ: Φιλαθλητικός Αμπελώνα-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-19:30
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αμπελώνα Λάρισας
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Β' Εθνικής Γυναικών
Βόλεϊ: Αλμυρός-ΑΕΛ
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Κυριακή 20/10-17:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλμυρού Βόλου
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Α1 Κορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ
Βόλεϊ: ΑΕΛ-Γ.Σ. Αντίκυρας
ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ: Σάββατο 19/10-15:00
ΚΛΕΙΣΤΟ: Αλκαζάρ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Πρωτάθλημα Εφήβων ΕΣΠΕΚΕΛ