Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
Πανσερραϊκός – Δόξα Θεολόγου 7-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Ζυγού 2-0
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός 2-3
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης 1-1
Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός 2-1
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης 0-1
ΡΕΠΟ: Δόξα Κάτω Καμήλας

2ος όμιλος 11η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Θύελλα Σαρακηνών 2-1
Ποσειδών Μηχανιώνας – Νίκη Αγκαθιάς 1-1
Ν. Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας 1-2
Αλμωπός Αριδαίας – Θερμαϊκός Θέρμης 4-0
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΣ Φλώρινα 3-0
ΑΟ Σειρήνα – Εδεσσαϊκός 0-3 (α.α.)
Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 (α.α.)
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός 0-1
Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας 3-0
ΑΟ Σελλάνων-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς 3-1
ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Παλαμά 0-2
Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Διγενής Νεοχωρίου 1-1
ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΟ Αταλάντη 2-0

4ος όμιλος
Απόλλων Ευπαλίου-Θιναλιακός 0-3
ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0
Μακεδονικός Φούφα-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-0
ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 0-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1
Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ιτέας 2-0
ΑΕ Μεσολογγίου-Αναγέννηση Άρτας 3-1

5ος όμιλος
Πανθηραϊκός-Κερατσίνι 0-0
Φωστήρας-Ηλυσιακός 0-1
Κηφισιά-Θύελλα Καμαρίου 1-2
Εθνικός-Ακράτητος 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Καλλιθέα 0-0
Ερμής Κορυδαλλού-Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Άνω Μερά-Μοσχάτο 2-1

6ος όμιλος
Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης 2-0
Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό 0-3
ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων 5-0
Κόρινθος-Αχαρναϊκός 1-0
Ρόδος-Νέας Αρτάκη 1-0
Παναρκαδικός-Αιολικός 2-1
Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου

7ος όμιλος
Παναργειακός-ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ερμιονίδα 1-0
ΑΟ Τσιλιβή-Ναύπλιο 2017 2-2
ΠΑΟ Βάρδας-Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1
ΠΣ “Η Σπάρτη”-Πανγυθεατικός 1-1
Θύελλα Πατρών-Πανηλειακός 0-0

8ος όμιλος
Πόρος-Άγιος Νικόλαος 0-1
Πανακρωτηριακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0
Ρεθυμνιακός-Γιούχτας 1-4
Ηρόδοτος-Επισκοπή 2-2
Ρεπό: Ατσαλένιος
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top